Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By czikita
#20345 Gdyby ktoś planował rozbudowę firmy produkcyjnej, takiej z linią produkcyjna z prawdziwego zdarzenia to na pewno możecie zajrzeć tutaj. Jest to strona firmy, która od ponad 25 lat zajmuje się automatyką przemysłową i tego rodzaju rozwiązaniami.
By Aini
#20371 Wszytko zależeć będzie też od tego w jaki sposób chcemy rozbudować firmę
By loara
#20436 Właśnie nie bardzo wiemy co rozumiesz przez słowo rozbudowa?My korzystaliśmy z usług: http://www.ocmer.com.pl/konstrukcja-sciany-plyty-warstwowe podczas budowy hali ale nie wiem czy taka własnie rozbudowa Cie interesuje?Nie wiem też kiedy zamierzasz się za to zabrać bo jeśli tej wiosny to obawiam sie, że możesz nie zdążyć-takie prace planuje się dużo, dużo wcześniej.
By aguś1
#22681 Decydując się na budowę kolejnej hali, która będzie przeznaczona na magazyn czy do produkcji warto też zadbać o odpowiednią izolację. Świetnie sprawdzają się płyty warstwowe dostępne tutaj http://arpanel.pl/plyty-warstwowe/ . Myślę, że warto w nie zainwestować.
By helguzia
#22979 Przede wszystkim trzeba odpowiednio magazyn wyposażyć . Dlatego myślę , że świetne rozwiązania posiada firma Nedcon http://nedcon.pl/produkty/regaly-rolkowe-na-pojemniki/ . Dzięki tej firmie zyskasz dodatkową przestrzeń oraz usprawnisz pracę . Moim zdaniem firma jest godna polecenia . Sprawdźcie sami .
By Emis
#23292 A czy rozbudowa Twojej firmy będzie się wiązała z zatrudnieniem większej ilości ludzi? Może na początek będzie lepiej jak będą to pracownicy tymczasowi? Nie poniesiesz wtedy tak wysokich kosztów zatrudnienia i będziesz mógł dalej prężnie się rozwijać. Co Ty na to?
By Tanrynang
#23486
Suzanne napisał(a):Dla każdego rozbudowa firmy oznacza co innego :)


Zgadzam się, dla nie jest to na przykład wejście w nowy sektor sprzedaży. Niedawno zainwestowałem w na prawdę dobre polskie urządzenia medyczne - http://medikapoland.com/urzadzenia/ i mam nadzieję, że szybko zacznie sie ta inwestycja zwracać!
By Ondraszkiewicz
#23989 Mysle ze z taka rozbudowa wiazą się inwestycje w nowinki technologiczne. Programy czy systemy biznesowe to cos co powinniscie wziac pod uwagę już na początku myślenia o rozbudowie. Przyjrzyjcie sie propozycji od firmy https://nav24.pl powinny was zaintersować ich propozycje technologiczne