Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Joe
#18129 Nie wszyscy w tym kraju klepią biedę. Bardzo wiele osób stać aby obdarować swoją najbliższą osobę wyjątkowym prezentem. Ja tak właśnie zrobiłem i gdy moja żona obroniła doktorat to kupiłem jej najnowszy model lexusa taki jak https://www.lexus-polska.pl/car-models/gs/gs-300h/ Niech wie że jest dla mnie na prawdę wyjątkowa a jej osiągnięcie naukowa zasługuje na to aby je docenić w wyjątkowy sposób. A co Wy o tym sądzicie ?

By Mardeen
#19655 Do samochodu to na pewno się przyda jakiś fajny antyradar noxo, szczególnie jeśli lubisz wdepnąć w gaz. Zawsze to lepiej mieć mniej punktów karnych, niż więcej. Widzialem takie antyradary w sklepie wasserman.pl Sam w sumie myślę nad zakupem i chyba się zdecyduje, bo zostały mocno przecenione.
By Aini
#19814 Kupowanie samochodu z pewnością jest dosyć znaczącą inwestycją, więc przy tym trzeba się porządnie namyślić, żeby był to dobry zakup.
By kasiunia
#21331 Jeżeli poszukujecie samochodu , czy to na prezent czy dla siebie warto zainteresować się tzw.automatycznym myśliwym - http://autohunter24.pl/ .To wyszukiwarka okazji, gdzie nic co cię interesuje cię nie ominie. Jesteś powiadamiana o nowych ofertach 24/7. Aplikacja współpracuje z wieloma serwisami aukcyjnymi w tym z olx i allegro.
By firena
#21525 Może nie wszyscy klepią biedę ale też nie znam zbyt wielu rozrzutnych bogaczy, nawet jeśli kupisz sobie droższe auto nie ma co wydawać fortuny na paliwo. Jeśli zainstalujesz zestaw Optima jesteś w stanie sporo zaoszczędzić na kosztach paliwa http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci , wystarczy wybrać się do jednego z warsztatów i umówić się na montaż
By stejsi
#22184 Samochód jako prezent, jak dla mnie bomba. Do takiego prezentu warto dorzucić przydatne urządzenie, jakim jest videorejestrator, tutaj znalazłam ciekawy artykuł na ten temat https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-kamere-samochodowa-wybieramy-rejestrator-trasy-dla-samochodow/416/ Moja znajoma dzięki kamerze w aucie i nagraniu z kolizji, wygrała sprawę w sądzie, bo w jej wersję nikt nie wierzył. A dzięki nagraniu, przedstawiła niepodważalne dowody.
By Aini
#22191 Samochód na prezent to bardzo intrygujący pomysł i raczej niecodzienny.