Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By myszka25
#15451 Chcemy z rodzeństwem kupić rodzicom samochód. Myślimy nad Volvo S80 takie jak tutaj. Co myślicie?
By farfadelle
#16545 Myślicie o nowym aucie? Czy nie jest to zbyt duży wydatek? Ja na Waszym miejscu poszukałabym czegoś używanego. Możecie poczytać też o tym co zamiast malowania auta na Tekstodajni - moja koleżanka kupiła auto z niewielkimi wgnieceniami, dzięki czemu cena była niższa, a potem naprawiła je na własny koszt.
By krismar
#16591 dobre auto to trafiony zakup choć czasem lepiej kupić coś sprawdzonego ale z jakimś już przebiegiem km. Tak czy owak na takie prezenty czy zakupy dobrze mieć gotówkę np z https://kredyt123.pl, co o tym sądzicie?
By Zdrojewska
#17021 Pomyślcie jeszcze, czy nie lepszym wyborem dla rodziców byłoby Volvo XC70, takie jak to: http://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/xc70. Moim zdaniem to dużo bardziej uniwersalny samochód, gdyż do sedanem nie da się przewieźć zbyt dużo. Nadwozie kombi sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób aktywnych :)
By Achfser
#17420 Ja bym proponował bmw i8, świetne sportowe auto idealne na prezent. Mój ojciec zajmujący się samochodami z odszkodowań oc sprawcyhttp://jwodszkodowania.pl kupił sobie taki i teraz gdziekolwiek nie pojedzie tam dociera w około godzinę mniej niż poprzednio, takiego kopa ma to auto :)
By suselka
#17679 A może szukacie dobrych środków czyszczących do samochodu? W https://eport2000.pl/boll.html znajdziecie dobrą ofertę, więc możecie sobie szczegóły dostępnej u nich oferty sprawdzić. Myślę, że i wam się takowe środki przydadzą.
By Aini
#17823 Niczego sobie auto jak na taki prezent. Jeżeli was stać to czemu nie?
By mariola685
#17834 Atrakcyjne oferty ubezpieczenia takiego samochodu możecie znaleźć na https://superpolisa.pl/ - tanie OC i bogaty pakiet AC przy porównaniu wielu ofert pozwala oszczędzić nawet kilkaset zł rocznie. Ceny stale rosną, więc takie zestawienia pozwalają w miarę szybko znaleźć ciekawe rozwiązania.
By KingSong.pl
#17896 Jeżeli chcecie kupić samochód na prezent to musicie mieć naprawdę pokaźny budżet na ten cel.. Może lepiej wybrać coś innego, mniejszego a dającego ogromną satysfakcję jak monocykl elektryczny. Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.KingSong.pl