Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By johnnyb
#15642 Klasycznie elegancka, nie za droga i prestiżowa jest kawa. Kaw jest sporo można pokombinować z egzotykami ale nie zawsze trafi się w gust. Bezpiecznie i przestiżowo jest podarować kawę lavazza pienaroma http://www.ekawy24.pl/kawa-lavazza-pienaroma-1kg.html - CENA od 70PLN za 1KG. Logo lavazzy zawsze robi wrażenie, w dyskontach są tanie rozpuszczalne wersje ale to nie ta klasa produktu. Ten ładnie zapakowany zawsze robi wrażenie.
By Rekin
#15885 Sensownym prezentem według mnie jest coś co się przyda w pracy, w biurze. Szefowie też lubią praktyczne prezenty. Może program wfirma https://wfirma.pl/program-do-faktur-online do wystawiania faktur. Można wystawiać w różnych językach. Działa też z bankowością online, jest integracja z magazynem i wiele innych przydatnych funkcji. Zależy czym się firma zajmuje to można dopasować.
By tejot
#15954 Sensowny prezent dla Bossa hmm... Coś do biura na pewno było by trafne ;) A może taki zestawik http://prezenty-zakupy.pl/p/45/14103628 ... ezesa.html gustowny, elegancki i w sumie nie drogi. Nawet wybrednego szefa zadowoli ;) Albo więcej propozycji http://prezenty-zakupy.pl/prezent-na-bi ... la-prezesa warte uwagi ;)
By monaliza13
#16074 Nasza szefowa ma w gabinecie mały okrągły stolik, przy którym pije kawę. Często z odwiedzającym ją gościem. Na tym stoliku leży koronkowa serweta, Nie możemy na nią patrzeć. Dlatego przy najbliżej okazji chcemy kupić http://sklepholenderski.pl/p/73/503/obr ... porne.html
Mamy nadzieje, że jej sie spodoba i wreszcie zniknie ta "szmatka"
By bella
#16186 myślę, że dobrym pomysłem mogą być jeszcze bilety na jakiś event, np. Moto Show w Krakowie, odbywa się za tydzień, mają być premierowe pokazy najnowszych marek, gościem ma być Hołowczyc, myślę że warto się tam zjawic
By Nostalgia
#25687 Ciekawą alternatywą będzie coś takiego http://cydrlubelski.pl Według mnie to bardzo praktyczna forma prezentu i na dodatek każdy będzie mógł z niej skorzystać, poczęstować się. Do tego ewentualnie jakiś dodatek typu śmieszna koszulka, kubek i powinno być cacy.