Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By pomidorek
#40175 Niebawem idę na panieński. Szykuje się świetny wieczór, bo mamy zamówione SPA nad morzem, a potem ruszamy w miasto. Chciałabym do tego czasu zgubić oponkę na brzuchu. Potrzebne mi szybkie środki, bo mam mało czasu. Co polecacie?
By Amanda
#40396 Może efekty nie są tak szybkie, jak oczekujesz, ale dieta, ktorą mam na myśli opiera się o zdrowe odżywianie i bezpieczny spadek wagi. Słyszałaś o diecie OXY? Jeżeli nie, to poczytaj o niej tu: https://slim-express.pl/dieta-oxy-efekt ... w-miesiac/ . Jeżeli bedziesz przestrzegać kilku prostych zasad, uda Ci się skutecznie pożegnać koło 5 kg
By cleganebowl
#43081 Ja uważam, że dietę należy wybierać tylko pod okiem doświadczonego dietetyka. Ułoży nam jadłospis, z uwzględnieniem naszych preferencji żywnościowych, stanu zdrowia, alergii etc. + nauczy nas regularności w jedzeniu, wykorzystaniu zdrowych produktów. To bardzo ważne, bo tylko dieta i ruch przyniosą efekty. A na stronie https://migliori-integratori.it/ znajdziecie świetnego bloga, który zawiera wiele interesujących artykułów na temat zdrowia i zdrowego odżywiania.
By Artetas
#45218 Fajnie się mówi, gorzej już zrobić. Trzeba na pewno jeszcze wziąć pod uwagę, że każdy organizm inaczej funkcjonuje, ma różny metabolizm i inaczej działają na niego diety. Właśnie tu wybór odpowiedniej diety jest postawą, ja zamierzam spróbować diety bezglutenowej. Znalazłam już nawet specjalne przepisy na zdrowe dania w internecie. Da się zrobić wiele fajnych rzeczy bez glutenu.
By larvek
#45265 To prawda, ale jak dobrze się zmotywujecie to wszystko jest możliwe. Wydaje mi się, że warto też wchodzić na strony takie jak https://migliori-integratori.it/erbe-pe ... hashimoto/ i czytać porady na temat nie tylko dobrych treningów, ale przede wszystkim na temat dobrze zbilansowanej diety. Wiele osób twierdzi, że to właśnie dieta w 70% jest odpowiedzialna za dobrą figurę.
By erica
#47405 Najważniejsza jest dieta, by utrzymać taką figurę. Warto pomyśleć o diecie pudełkowej. https://dietly.pl/catering-dietetyczny/ ... rybunalski to fajny catering i terminowy przede wszystkim. Korzystałam kiedyś z innego i ciągle nawalali, spóźniali się z dostawą przez co miałam problemy wpracy. Tu mam wszystko na czas. Co do samego jedzenia jest super, świeże, smaczne, dopasowane do siebie, różnorodne.