Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By derka
#32009 Na Twoim miejscu zapytałabym o radę jakiegoś specjalisty żeby nie kupić czegoś co się nie sprawdzi Twojemu chłopakowi.
By nerla
#33225 Moim zdaniem zakup takich suplementów najlepiej skonsultować z jakimś specjalistą.
By Brayank9
#33534 Może też specjalne maty na siłownie https://powerrubber.com będą dobrym pomysłem na prezent. W domowych siłowniach to według mnie obowiązkowa opcja. Zabezpieczają one podłogę i wygłuszają. Więc będziecie mogli bez kompleksów upuścić na nią hantla czy też sztangę robiąc martwy ciąg.
By johny5a
#33959 Jeżeli chcesz chodzić na siłownie to warto abyś znała lub znał wiele ciekawych cwiczeń na wzmocnienie mięśni pleców oraz pozostałych partii mięsni http://dzisiajplecy.pl/cwiczenia-na-wzm ... ni-plecow/ Jest to bardzo dobry artykuł na ten temat który naprawdę warto stosować. Jeżeli chcesz mieć jakiekolwiek efekty to warto naprawdę się zainteresować tą stroną i przedstawionymi w niej ćwiczeniami.
By Izyda
#33992 Myślę, że fajniejszym prezentem będzie jakaś dobrej jakości odzież treningowa. Na przykład legginsy sportowe z tej strony https://repinpeace.com/pl/33-on . Są komfortowe, innowacyjne i wyjątkowo funkcjonalne. Twój facet na pewno będzie się dobrze w nich czuł. Jeśli też ćwiczysz, to możesz wybrać dla siebie z tego polskiego sklepu jakąś modną damską odzież. Jest naprawdę mega wygodna.