Dyskusje o prezentach dla dzieci
By stejsi
#33971 Ja sporo rzeczy dla swoich dzieci i nie tylko zamawiam w sieci, oszczędzam w ten sposób czas oraz pieniądze. Ostatnio znalazłam taki model fotelika samochodowego cybex solution s-fix gdzie u mnie w mieście kosztuje kilka set złotych więcej niż w sieci. Oszczędności trzeba szukać wszędzie, tym bardziej że przy małym dziecku jest ich naprawdę sporo.
By Miriam
#35115 Jest dużo sklepów w sieci, które oferują naprawdę fajne zabawki za dobre ceny. Na przykład Mas.com.pl oprócz sprzętu rtv i agd ma też zabawki. Jak dla mnie to jest sklep na plus, bo mają niezły przekrój produktów - lalki dc, lalki barbie, samochodziki, garaże, gry planszowe itd. Jak dla mnie to jest dobry "deal", bo mają nieco lepsze ceny od innych sklepów.
By mondrala
#35826 Jeżeli chodzi o sklep internetowy dla dzieci to sprawdź sobie konieczne ten tutaj https://smartkidbelt.com/ Ja znalazłam w nim własnie takie urządzenie zamiast fotelika samochodowego, jest to bardzo fajna rzecz która pozwalałaby mi na zapinanie córki bez koniecznosci uzywania fotelika samochodowego.
By pocket
#35981 Kupowanie ubranek dla synka, to dla mnie super zabawa i frajda :) Wszystko takie kolorowe, śliczne, a ja już trafię na promocję to osiągam pełnię szczęścia J Zdradzę więc Wam, że w 5.10.15. można zrobić duże zakupy online, a jak wpiszemy kod 501012550, to dostajemy 50% zniżki na nową kolekcję ubranek dziecięcych. Jakiś błąd systemu ale warto skorzystać z okazji – tylko od dziś do 29 października .