Dyskusje o prezentach dla dzieci
By stejsi
#49461 Jeżeli chodzi o odzież dla dzieci ale i także dla rodziców to znajdziesz szeroki wybór u nich https://www.szafeczka.com.pl Sama upolowałam tam kilak rzeczy dla swoich dzieciaków ale i dla siebie, mają naprawdę szeroki wybór, na pewno znajdziesz coś dla siebie i pociech.
By grajek
#49646 Myśląc nad zakupem zabawek lub gier dla swoich pociech moim zdaniem warto brać pod uwagę, że to, w jaki sposób spędzają one czas będzie wpływać też na to jak się będą rozwijać. Sporo o tym można poczytać w kwestii metody krakowskiej https://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html
By Tati17
#49665 Niedawno buszując w sieci znalazłam bardzo fajny sklep z butami dla dzieci w mega rozsądnej cenie. Bez mrugnięcia kupiłam kilka par dla mojej małej Amlki - https://www.sklepdorotka.pl/product-pol ... zarne.html . Bardzo jej się spodobały. Poecam i Wam kochane mamuśki.
By wojtas610
#50404 Ja z kolei polecam rewelacyjny basen "jednorożec" z fontanną, który da niesamowicie wiele radości dla naszych maluchów. Dostępny jest również większy basen rodzinny z wbudowanymi siedziskami, który pomieści 4 dorosłe osoby, by mogły oddać się chwilom długiego relaksu. Rewelacyjne oferty znajdziesz na: https://allegro.pl/oferta/rewelacyjny-b ... 9311757978
By vaiolla
#51423 Wszystko też zależy co w danym momencie potrzebujecie. Jak interesują was niebanalne zabawki, które mogą kształtować wasze dzieci niezależnie od wieku. To, ciekawą tutaj propozycją zdecydowanie będą klocki drewniane , które pobudzają wyobraźnie nawet dorosłego.