Dyskusje o prezentach ślubnych
By johny5a
#36018 Jest wiele ciekawych rozwiazań odnośnie wesela i organizacji całego wydarzenia, dużo rzeczy mozecie znaleźć na stronie firmy Moje zaproszenia, to bardzo dobra firma weselna zajmujaca sie oprawą dekoracyjną całego wesela. Ja mam zamiar kupic u nich pudełka na ciasto w ciekawym wzorze aby nie uzywać tych zwykłych białych.
By Lajki34
#36084 Pomyślcie nad skorzystaniem np. z groupona i kupieniu jakiegoś vouchera na np. skoki spadochronowe czy weekendowe SPA.

_____________________________________________________________________________
inteligentny dom Wrocław
By dependa
#36580 Świetnym miejscem na wesele jest Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej. Sama tam miałam swoje wesele i było fantastyczne. Począwszy od sali, pięknej dużej po znakomite jedzenie i obsługę. Dodatkowo polecono nam fotografa i wodzireja. IO faktycznie dzieki wodzirejowi zabawa była przednia.
By diament
#41489 Wybór miejsca to ważna decyzja, bo jednak od tego też zależy jaki klimat wesela uda się stworzyć. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą to jedno z pewniejszych miejsc w okolicy i można tutaj mieć sporo miejsca na ustawienie stołów, tak jak się chce, też do tańca.