Dyskusje o prezentach ślubnych
By Rekin
#13141 Jak znaleźć najlepszy zespół weselny? To ma być mój prezent dla siostry na jej ślub. Nie wiem w którym kierunku mam szukać. Może jest jakaś strona na której zespoły sie reklamują?

By tosiaczek
#13144 ja bym popytała znajomych to najlepsza rekomendacja bo na zywo ich slyszeli ;)
By manio
#20928 Ja mam nieco inny problem. W sierpniu moja siostra bierze ślub. Jestem świadkową więc biorę czynny udział w przygotowaniach. Wesele będzie w fajnym, przestronnym miejscu... bez mebli. Szukam więc jakiegoś rozwiązania i znalazłam firmę Movement. Powiem jednak, że nie wiem czy wynajem mebli eventowych to dobry pomysł. Rzućcie okiem http://movement.com.pl/meble-eventowe/ warto? A może ktoś korzystał z ich usług?
By Alledinge.com
#21432 Moim zdaniem pomysł z wynajęciem mebli weselnych jest bezsensu i odradzam, a w kwestii prezentu to napisz jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy coś z czego para młoda będzie zadowolona.

www.Alledinge.com
By Mili
#21615 Ślub to dość duże wydarzenie i dość stresujące dla młodych. Przygotowania są bardzo wyczerpujące, ale później dają piękny efekt. Jeżeli szukasz sali weselnej to warto wziąć pod uwagę tą https://www.hotelponiatowski.pl/ bo jest przepiękna. Myślę, że przypadnie Ci ona do gustu.
By Tanrynang
#23422
Rekin napisał(a):Jak znaleźć najlepszy zespół weselny? To ma być mój prezent dla siostry na jej ślub. Nie wiem w którym kierunku mam szukać. Może jest jakaś strona na której zespoły sie reklamują?


Nie piszesz skąd jesteś, ale z racji tego, że ten zespół http://www.zespolgem.pl/
działa na terenie aż 3 województw tj. woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego myślę, że mogę Ci ich polecić i może akurat będziesz mogła skorzystać z ich usług. A na prawdę warto, ponieważ to profesjonaliści w każdym calu. Zresztą sama zobacz ich filmiki demonstracyjne a sie przekonasz!
By Mardeen
#25535 Miałam okazję być kiedyś na ślubie organizowanym w plenerze. Bardzo mi się to spodobało. Wiem, że młodzi korzystali wtedy z firmy cateringowej Catering Arts i wszystko wypadło świetnie. Byly namioty, znakomite jedzenie i super impreza.
By MarekOz
#26392 Najważniejsza i tak jest sala, bo w końcu tam goście i młodzi spędzą całą noc. Piękna sala jest w hotelu best western efekt express w krakowie. sala jest duża i pomieści nawet 200 osób.
By Arkadia
#31187 Moja siostra jest w ciąży no i przygotowania do ślubu muszą zostać nieco przyspieszone. Zależy jej na hucznym weselu, ale trudno w takiej sytuacji znaleźć odpowiedni lokal. Większość terminów już jest zajętych. Zastanawiam się, czy nie dałoby się zarezerwować daty w Restauracji Akademia w Warszawie. Mają salę na 60 osób więc to idealne miejsce. Myślicie, że nam się uda?