Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By rebeka
#42838 Chcemy z mężem poszaleć i wybrać się w jakąś egzotyczną podróż poślubną. Może Azja, Afryka albo Ameryka Południowa - sami nie wiemy... Odłożyliśmy już gotówkę, szukamy biura podróży (do Azji polecali Nam podróż z CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ ). Gdzie radzicie wyjechać na miodowy miesiąc?
By olakarola
#43825 A może lepszym rozwiązaniem będzie popracować sezonowo w Holandii na przykład poprzez tą agencję https://www.beyondresources.pl/pl/ a potem zrobić sobie wakacje? Agencja ma pracę głównie w szklarniach i nie musisz się o nic martwić bo wszystko jest legalne. Dodatkowo gwarantują dojazd oraz zakwaterowanie na miejscu.
By Szrutka
#44779 Wakacje to wakacje:D Taka praca połączona z wakacjami to dobra jest dla studentów według mnie, sama na takich raz byłam. Teraz mam dzieci to organizacja wakacji wygląda inaczej. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://www.sunandsnow.pl/ jeżeli planujecie swoje wakacje. Tu znajdziecie wygodną wyszukiwarkę noclegów w górach, nad morzem, na mazurach, czy też w większych miastach w Polsce.