Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By plonke
#58286 Cześć. Moja żona wniosła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie.
Szukam na ten moment dobrego adwokata, który pomoże mi wygrać sprawę.
Widziałem na innej stronie , dobre opinie o https://www.rozwod-warszawa.pl/rozwody/ czy ktoś z naszego forum może kojarzy adwokata i powie cos więcej o współpracy?
By Nostalgia
#59929 Wiem że w rozwodach bardzo rzetelna jest kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic, na pewno pomogą, będziesz zadowolony bo orzeczenie o winie to ich specjalność. Spokojnie możesz im zaufać, wiem że mnóstwo takich spraw juz wygrali.
By atomek
#60446 Faktycznie takie sytuacje się zdarzają i często również nie mamy za bardzo już na nie wpływu. Ja czytałem niedawno na stronie https://www.kobiecybialystok.pl/jak-nap ... rozwodowa/ o tym w jaki sposób należy napisać wniosek o sprawę rozwodową. Myślę, że warto jest znać takie kwestie.
By bimbox
#60842 osobiście mogę polecić tego adwokata ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ . Specjalizuje się między innymi w prawie rodzinnym i rozwodach. koleżanka korzystała z jego pomocy stąd wiem że jest sprawdzony i można na niego zawsze liczyć
By edziak1
#63079 Również ze Szczecina bardzo dobrym i skutecznym adwokatem jest Łukasz Węgłowski. Sprawy rozwodowe nie należą generalnie do łatwych, a tym bardziej jak są dzieci. Dlatego dobrze jest polegać na profesjonalnej pomocy prawnej. Pan Łukasz ma bardzo duże doświadczenie, mi samej bardzo pomógł.
By dayne84
#63542 W takiej sytuacji najlepiej poszukać profesjonalnego wsparcia doświadczonego adwokata lub radcy prawnego. Jest to osoba, która pomoże nam przetrwać te chwile od strony formalnej, a często też od tej emocjonalnej.

_______________________________
rozwód Częstochowa