Dyskusje o prezentach dla mamy
By Patricia23
#58845 Jeśli ktoś interesuje się tematyką związaną z kawą i ekspresami to polecam mu zajrzeć do artykułu https://www.swiatekspresow.pl/blog/elek ... y-ranking/, gdzie przedstawiono ranking młynków żarnowych :) Może przyda się również przy okazji wyboru ekspresu dla mamy.
By hankabuk
#59539 Myślę, że mama zapewne chce, aby sprzęt był energooszczędny i fajnie się prezentował w kuchni. Na pewno tutaj znajdziecie z mamą wspólnie produkty, które was urzekną swoim wykonaniem, bo są dopracowane co do każdego szczegółu. Firma Smeg jest ceniona na rynku, ze względu na jakość oraz wygląd jaki mają produkty. Wybór jest spory, gdyż producent jest bardzo świadomy, że każdy ma swój gust i różne możliwości finansowe.
By lala01
#60272 Przede wszystkim kupując rzeczy tego typu, trzeba postawić na konkretne efekty i osiągnięcia, które mają konkretne przeznaczenie. W takim wypadku polecam serdecznie kupować najlepsze rzeczy - worki na śmieci, chemię oraz sprzęt AGD, który ułatwi pracę i wymagania w tym obszarze.
By abednarz
#67430 Ze sprzętów agd to ja dla mojej mamy chcę zamówić teraz nową deskę do prasowania bo wiem że planowała jej zakup. Tutaj https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/desk ... muchu/4999 znalazłam ofertę którą chwalą klienci z tego co sprawdziłam. Co sądzicie o takim pomyśle? Zamawialiście tam?