Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By malwincia88
#31116 Witam , liczę, że ktoś z Was będzie w stanie pomóc mi w bardzo ważnym dla mnie temacie. Jest teraz niezwykle intensywny czas dla mnie i dla mojej rodziny gdyż moja Siostra niedługo urodzi swojego synka Maksymiliana i w innym poście zwracałam się z zapytaniem o prezent z tej okazjo.
Wracając do głównej myśli mojego postu chciałabym Was się doradzić w kwestii studiów. Może dla niektórych wydawać się to dziwne, jednak cały czas waham się nad wyborem kierunku. Nie jestem niestety osobą zdecydowaną, i wszelkie tego typu decyzje podejmuję w ostatniej chwili. Wstępnie myślałam o w Wyższa Szkoła Bankowa http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/stud ... wewnetrzne Czy ktoś z Was studiuje ten kierunek? Czy jesteście zadowoleni? Jak wygląda kwestia płatności na tej uczelni? Pozdrawiam cieplutko. Malwina. ;) ;) ;) ;)

By olivia11
#31386 Ja również wybrałam się na studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na specjalności kryminologia i kryminalistyka na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka/. Jestem bardzo zadowolona, mamy masę zajęć praktycznych i często organizowane są dodatkowe warsztaty związane z moją specjalnością na które również chętnie uczęszczam. Uważam, że decyzja o tych studiach była strzałem w dziesiątkę :)
By johny5a
#32404 Jeżeli chcesz studiować ten kierunek w Stolicy to polecam CI też apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ w takim apartamencie na wynajem krótkoterminowy, o wiele lepiej będzie Ci się mieszkać niż w akademiku, tutaj przynajmniej nie będziesz się musiał martwić o miejsce do nauki, Ja również się zastanawiam nad tymi apartamentami, ale ze względu na przymusowy pobyt w stolicy na dwa miesiące.
By lulka
#32612 Myślę, że zupełnie nie ma się co kierować czyjąkolwiek opinią o wyborze czy kierunku studiów czy samej uczelni. Obecnie jest to trudna sprawa bo jest naprawdę dużo opcji ale nie zmienia to faktu, że decyzja musi być w 100% nasza. Ja poszłam na prawo w usługach IT na WSB: http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-uslugach-it i mimo, że każdy mnie straszył, że jest tak trudno ja jestem bardzo zadowolona.