Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By gabikuczek
#49138 Hej, co sądzicie o stronie Superprezenty? Możecie polecić atrakcję dla młodego chłopaka, który lubi adrenalinę? Szukam inspiracji na 18-stkę brata. Myślałam o przejażdżce Ferrari (pewnie voucher by został zrealizowany latem), ale czy to nie jest zbyt banalne? :| Oczywiście wybrałabym wariant "za kierownicą", więc mam nadzieję, że do tego czasu zda egzamin na prawo jazdy. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Myślę, że na skok ze spadochronem i podobne rozrywki przyjdzie jeszcze czas. Na stronie https://www.wydawajdobrze.com/kody-rabatowe-kupony/superprezenty znalazłam zniżki - korzystał ktoś?

Czy przy realizacji vouchera nie ma żadnych komplikacji? Jednak potwierdzenie mailowe to wydaje mi się trochę mało, z drugiej strony nawet w galeriach widziałam takie stoiska z kartami prezentowymi, więc chyba to bezpieczne?
By atomek
#49179 Niestety ja nie znam tego sklepu internetowego więc ciężko jest mi cokolwiek na jego temat powiedzieć. Dla mnie bardzo ważne jest to, aby sklep miał wdrożone płatności online Cashbill gdyż wiem z doświadczenia, że one sprawdzają się najlepiej w takich przypadkach.