Dyskusje o prezentach dla mamy
By pancetta
#64237
jconroy napisał(a):Głównie zastanawiam się nad spalaczami tłuszczu.


Mogę Ci podrzucić dobrą dietę ketogeniczną. Moja mam była 4 tyg na niej i zrzuciła parę kilo bez efektu jojo. https://chiashake.pl/dieta-ketogeniczna/ Możesz wybrać krótszy program ale myślę, że po dłuższym będzie widoczny lepszy efekt odchudzania.
By murray.halie
#65285 Wiele słyszałem o zaletach stosowania kreatyny, której przyjmowanie jest bardzo popularne wśród sportowców i kulturystów w celu zwiększenia masy mięśniowej, zwiększenia siły i poprawy wydajności ćwiczeń. Już od jakiegoś czasu trenuję na siłowni, więc zastanawiam się nad zamówieniem takich suplementów. Wiele produktów znalazłem na tej stronie https://www.bodypak.pl/pl/3-kreatyny i zastanawiam się nad wyborem jakiegoś konkretnego.
By aleksandra12
#65529 Jeśli nadal zastanawiacie się, jakie suplementy diety będą dla was najlepsze, to ja zdecydowanie polecam te naturalne z bogatym składem. Znajdziecie je chociazby w sklepie online https://zawszenaturalnie.pl/1262-suplementy w którym ja sama robię zakupy :) Takie suplementy eko, to najlepszy z możliwych wyborów.