Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Tokantis
#14359 Wręczanie świątecznych podarunków to miły gest, który jest doceniany przez partnerów biznesowych i przekłada się na udane relacje z nimi. Jednak przedsiębiorcy często nie znają swoich kontrahentów na tyle dobrze, by kupić im spersonalizowane prezenty.

Agencja marketingowa TOKANTIS znalazła rozwiązanie tego problemu: oferuje ekskluzywne kosze delikatesowe z produktami spożywczymi premium, akcesoriami elektronicznymi, ozdobami świątecznymi oraz gadżetami reklamowymi z logotypem firmy, która składa u nas zamówienie na bożonarodzeniowe upominki.

Na stronie wyślijprezent.pl mogą Państwo obejrzeć, jakie kosze z upominkami przygotowujemy oraz złożyć zamówienie.

Realizujemy zamówienia koszy świątecznych na terenie całej Polski, a w Warszawie zapewniamy osobisty dowóz prezentów do odbiorców.

By KamilaMajewska
#30784 W agencji Tech-Media można znaleźć ogromny wybór upominków dla kontrahentów, zarówno typowo świąteczne, kojarzące się z Bożym Narodzeniem takie jak tu: https://www.tech-media.pl/gadzety,swiat ... -1,12.html jak i wiele innych ciekawych gadżetów :)
By monikabert90
#36184 My zawsze w firmie robimy sobie takie świąteczne podarunki. Co więcej, każdy w ten dzień przychodzi do pracy w czapce mikołaja. Takie czapki można niedrogo zamówić na https://happenings.pl/stroje-mikolaja. Ja uważam, że warto zainwestować w taki strój, Mikołajki są idealną okazją, żeby go na siebie włożyć :)
By wiolasa
#36308 Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem będą czekoladki świąteczne ! Zajrzyjcie sobie na przykład na stronę firmy Karmello https://www.karmello.pl/pl/zamowienia-specjalne/ , z której już nie raz korzystałam i za każdym razem byłam bardzo zadowolona ! Przede wszystkim cechuje je jakość wykonania oraz doskonały smak, dzięki któremu macie pewność, że każdy z obdarowanych będzie zadowolony !
By BasiaBasia
#36632 Jeśli chodzi o życzenia świąteczne dla kontrahentów i klientów polecam wyjątkowe ręcznie robione kartki bożonarodzeniowe z https://malafabryczka.pl/kategoria/kart ... dzenie/526 Mają duży wybór i zróżnicowane ceny. To sklep z rękodziełem więc każda kartka świąteczna jest wyjątkowa i na pewno zrobi wrażenie na obdarowywanym.
By fiolkowa krolewna
#39089 Już niedługo Wielkanoc, więc trzeba się rozglądać za czymś sprawdzonym. Ja od dłuższego czasu współpracuję z jedną z firm, której ofertę możecie zobaczyć na stronie: http://www.alkoholedoreklamy.pl/222-zes ... -alkoholem Oferują naprawdę duży wybór zestawów upominkowych do których można dobrać dowolny alkohol. U mnie to rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze - kontrahenci zawsze chwalą oryginalny pomysł.