Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By benquaz
#27870
engii5 napisał(a):Ja zupełnie nie wiem, jak pomalować ściany, nie mam pomysłu na kolor

Spróbuj zrobić tak, że wszystkie ściany na biało, a te ściany, gdzie masz okna na nich, pomaluj na jakiś kolor. Fajnie wyglądają takie zestawienia czarno białe, ale również połączenia z bardziej odważnymi kolorami. A dzięki temu, że jest to ściana z oknem, malując ją nawet na czarno, nie będzie to przyciemniać aż tak wnętrza - wpada nam światło przez okno :)
By Handsom
#28626 Wszystko będzie jednak rzeczywiście kwestią stylu jaki się lubi. Ja osobiście jestem za uporzadkowanymi wnetrzami i preferuje - jasne od poczatku do konca aranzacje ja np. ta z kolekcji salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-siena-do-sypialni-2 Marzy mi się taki prosty, elegancki styl, w którym mozna odpoczywac, znaleźć chwile dla siebie
By Mimichaska
#29273 Mi to bardzo podoba się moja sypialnia. Jest dosyć prosto urządzona w stonowanych kolorach i klasycznym łózkiem po środku. Zdecydowaliśmy się na takie większe łóżko 200x200 cm ;) Uzupełniłam ją fajnymi dodatkami z https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia bardzo podoba mi się mój stylowy wieszak na biżuterie. Robiliśmy remont w zeszłym roku więc raczej tak już na dłużej zostanie.
By wiolasa
#31239 A ja mam sypialnię dokładnie taką, o jakiej zawsze marzyłam :) Rok temu zrobiliśmy z mężem generalny remont i teraz jest naprawdę idealnie! Nie mamy zbyt wielu mebli, ale te, które są, w zupełności nam wystarczają. Szafę zostawiliśmy sobie z poprzedniej sypialni, natomiast stoliki i łóżka zamawialiśmy z https://berkehome.pl/ . Są naprawdę przeeeeepiękne! I bardzo solidne, więc na pewno posłużą nam jeszcze wiele lat :)