Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sylwia4012
#39542 Moją wymarzoną sypialnię udało mi się w całości umeblować w sklepie online https://onemarket.pl/ Do tego kupiłam tam też dodatki, mają duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie. Cenowo również mi odpowiadało, nie jest drogo, meble są warte swojej ceny. Polecam wam sprawdzić samemu, bo warto.
By Amanda
#39616 Ja dopiero urządziłam sypialnię, mam duże łóżko, komodę, szafki nocne ale jeszcze trochę mi zostało do kupienia, i skupiłam się na kołdrze i poduszkach. Wstępnie spodobały mi sie Kołdry 200x200 cm akurat idealne jesli chodzi o rozmiar, ale zastanawiam się czy bez problemu gdzieś w sklepie internetowym kupię takie duże poszewki ? Wy gdzie zaopatrujecie się w takie rzeczy ?
By dependa
#39721 Mnie się marzyła duża szafa.Zamówiłam taką skośną w Wiór Płyt w Wyszkowie https://www.wior-plyt.pl/ Już drugi raz u nich robiłam meble i tym razem mnie nie zawiedli. Szafa jest duża ma wbudowane lustra i nadaje większej przestrzeni mojej sypialni. Wszystko zostało dokładnie zamontowane i nawet nie musiałam długo czekać. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy,naprawdę przykładają się do każdego detalu.
By Nikolll
#39942 Duży wybór mebli sypialnianych znajdziecie w sklepie https://i-meble.eu/pl/ Sklep oferuje naprawdę duży wybór mebli, we wszystkich stylach od nowoczesnych po tradycyjne. Sama zresztą zamawiałam meble do swojej sypialni także nie mam zastrzeżeń.
By atomek
#40448 Ja marzę o takiej sypialni w której w końcu będę mógł się prawidłowo wysypiać. Na razie staram sobie te marzenie zrealizować i już niedługo kupuję nowe łóżko https://senpo.pl/lozka/ dzięki któremu z pewnością cały komfort snu się poprawi.