Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By aguś1
#32276 Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Ox ... Sonic/2505 o ultraszybkiej szczoteczce sonicznej. Model Oxygen O-Sonic marki SEYSSO naprawdę się sprawdza. Przede wszystkim plusem jest to, że szczoteczka wywołuje efekt kawitacji, co sprawia, że czyszczone są również przestrzenie między zębami.
By krejzolka
#32369 Ja również jestem zwolenniczką szczoteczek elektrycznych. Uważam, że zdecydowanie lepiej domywają zęby i nie trzeba się wcale naszorować. Kiedy wybierałam prezent dla siostry na 18 urodziny, stwierdziłam, że najbardziej rozsądnym zakupem będzie szczoteczka elektryczna philips, taką też kupiłam. Siostra jest bardzo zadowolona.
By onamiki
#32378 A ja używam soniczną i uważam, że nie ma lepszych! :mrgreen: Mam dokładnie ten model https://www.al.to/p/347202-szczoteczka-soniczna-philips-sonicare-hx6762-43-healthywhite.html już dość długo i mój dentysta zauważył, że odkłada mi się znacznie mniej płytki nazębnej odkąd jej używam. Dodatkowo przestałam mieć problemy z przebarwieniami, co było moją zmorą bo jestem wielkim miłośnikiem kawy i nie wyobrażam sobie dnia bez choćby jednej. Poza tym świetnie leży w dłoni, nie podrażnia dziąseł i jest łatwa w obsłudze. Najlepsza :D
By larama
#32471 Dużo zależy od stanu zębów i dziąseł. Ja używam elektrycznej a mój partner zwykłej średnio twardej. Polecono nam też aby używać płynu do jamy ustnej https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p ... erine-zero i po myciu płukać około trzydziestu sekund. Pomaga to dodatkowo oczyścić zęby i odświeżyć oddech. jak ktoś ma problemy z dziąsłami to też może pomóc. Trzeba tylko dobrać odpowiedni.