Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By poirrott
#48440 Nie powiem bo bardzo dobry pomysł, aby kupić mamie w prezencie jakąś fajną i modną torebkę. Wiadomo jak to większość mam nie lubi kupować dużo torebek także na pewno dla swojej jakaś zamówię. I tak szukając znalazłam tutaj https://www.taniomania.pl/t/pikowane-torebki-damskie kilka dość fajnych modeli torebek. A jak zamówię dwie takie same to mama na pewno przyjmie taką torebkę w prezencie
By marina
#49132 Mojej mamie kupię najczęściej to czego sama sobie nie kupi.
Eleganckich perfum
Jak również droższych torebek

Oczywiśćie miałaby kasę na takie rzeczy ale jej na nie szkoda ;) Tak więc od czego tutaj jest córeczka.... Jeśli szukacie dobrej jakości torebek na prezent, polecam szczególnie firmę ADAM BARON, nie wiem czy znacie ale ostatnio zamawiałam tam torebkę dla mamy oraz dla siebie oraz byłam bardzo ale to bardzo zadowolona jeśli chodzi o jakość wykonania:
https://adam-baron.pl/dla-niej/torebki-teczki-torby

Na stronie jest katalog.
Przepiękna jest ta torebka
Obrazek
By stejsi
#49467 Jeżeli chcesz kupić mamie torebkę to co powiesz o ich modelach https://bags4joy.pl ? Sama upolowałam tam kilka modeli dla siebie, właśnie brakuje mi jakiejś takiej większej torebki, mam same małe, które nie są do końca praktyczne.
By michal_12
#51887 Jeśli szukacie przepięknych skórzanych dodatków i akcesoriów, to polecam sklep Stylowa Galanteria. Wszystkie moje torebki pochodzą z tego sklepu. Mają szeroki wybór produktów, świetne marki i dobra jakość. Polecam sprawdzi na stronie https://stylowagalanteria.com/
By Aleksandra41
#54422 Jeśli ma być to propozycja bardziej wyjściowa i imprezowa to zdecydowanie opcja srebrnej torebki od https://www.brytyjka.pl/srebrna-torebka ... d-309.html będzie najlepszą z propozycji. Wart wybrać coś naprawdę dobrego jakościowego, co spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Zdecydowanie zachęcam i polecam w tym wypadku postawić na jakościowe produkty.