Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By farfadelle
#11103 A skąd jest torebka, której zdjęcie wstawiłaś? Bardzo mi się spodobała. Ja niedawno kupiłam przyjaciółce torebkę Givenchy. Na prezent złożyliśmy się w kilka osób, więc podołaliśmy temu finansowo, ponieważ nie należała do najtańszych.
By kasjopea
#11252 Moim zdaniem torebka to świetny pomysł. Która kobieta pogardziłaby takim podarunkiem ;-)? Nawet facet pewnie chętnie dostałby porządną torbę, taką jak te wymienione na Mag.net.pl, którą mógłby zabrać do pracy. Na pewno jest to prezent sto razy lepszy od skarpetek i świeczek oraz innych popierdółek.
By SoniaK
#12738 Takie prezenty nie są moze zbyt czeste ale wiele kobiet cieszy się z takich prezentów o ile kupiony model trafił w gust. Poszukaj miejsc w których masz duży wybór a obsługa klienta bardzo pomaga. Sądze że takim miejscem jest ten sklep http://www.kupbuty.com/pol_m_Torebki-153.html . Mi już na wstępnie spodobało sie tam kilka fajnych modeli.
By lilka91
#15504 Torebka to bardzo fajny prezent :) Ja często kupuję przyjaciółce lub siostrze torebkę. Zobacz sobie torba płócienna też jest bardzo duży wybór i przystępne ceny. Teraz takie płócienne torby są na czasie i warto mieć chociaz jedną.
By dama_pik
#18519 Torebka? to tak dziwnie! Jak kupujękomuś bliskiemu preznet zawsze stawiam na praktyczne akcesoria kuchnne, moja mama bardzo lubi piec i gotowac. do tego nalezy: http://cinnibird.pl/cinnibird-red.html Jest to taki przyrząd do dekoracji, niczym zcarujący długopis do dekoracji. Na pewno sie psodoba!