Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By aguś1
#21887 Jeśli są to ubrania naprawdę wysokiej jakości, to czemu nie ?! Moim zdaniem warto rozejrzeć się tutaj https://gomez.pl/pl/calvin_klein . Jest to bowiem sklep, któremu można zaufać. Mają bowiem ubrania znanych i cenionych marek, które znane są w Polsce i na świecie.
By Aini
#22190 Jeżeli znamy gust danej osoby i dobrze wybierzemy, to dlaczego nie? Zawsze można też kupić jakiś dodatek do ubrania, jak na przykład szal, a widziałam ciekawe na stronie www.allani.pl i jeden wyjątkowo mi się spodobał:

Obrazek
By maryland
#22490 A czy ubrania na prezent dla dziecka to dobre rozwiązanie? Boje się, że się nie ucieszy, a znalazłam super kurtki na http://edmd.pl/100-reima-kurtki-kombinezony i w dodatku mają wyprzedaż. Pamiętam, że jak byłem dzieckiem to nigdy nie lubiałam dostawać ciuchów, ale wiecie, czasy się zmieniają, nie wiem co dzieci lubią teraz. Co myślicie?
By giftarka
#23134 Pewnie, że dobry. Butów bym nie kupiła. Na ale na przykład modną sukienkę hiszpankę, o której przeczytacie tutaj: http://www.veronique.pl/sukienki-hiszpanki-modne-stylizacje-na-lato/ - jak najbardziej. Przecież może być nawet oversize i będzie dobrze się prezentować. Każda kobieta ucieszy się z takiego upominku.
By diament
#29153 Jeśli tylko wiesz, co dana osoba lubi i jaki rozmiar nosi to na pewno warto kupić jakieś ubranie. W internecie znajdziesz sporo ładnych. Tutaj https://sellektor.com/ teraz najczęściej robię zakupy. Takie ubrania są ładne na każdą okazję i można znaleźć zawsze coś ładnego.
By wiolasa
#29250 Czemu nie :) Ja bardzo często dostaję ubrania na prezent, bo noszę rozmiar xxl i samej często ciężko mi coś znaleźć. Wiem mniej więcej co jest w modzie i jakie fasony nosić, bo często zaglądam na https://plus44.pl/2017/12/05/modna-damska-odziez-xxl/ . Moi znajomi też stamtąd wiedzą, jakie ubrania powinnam nosić, więc zawsze dostaję trafione prezenty :) No a co bardziej ucieszy kobietę niż nowy ciuszek?
By AzaliaOnline.pl
#29261 Jeżeli mam być szczera to ubrania jako forma prezentu niezbyt mi se podoba, nie wiemy jaki dana osoba ma gust oraz czy trafimy z rozmiarem. Zdecydowanie lepiej postawić na coś ponadczasowego jak kwiaty, ich szeroki wybór znajdziecie u nas na www.AzaliaOnline.pl