Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By heniutek
#43159 Może niekoniecznie temat prezentowy, ale chodzi o ubranka do chrztu. Wiecie może, gdzie można takowe nabyć za rozsądne pieniądze i w miarę możliwości liczyć na szybką wysyłkę? Jedyny sklep, który przychodzi mi do głowy to chrzest-sklep.com.pl
By Bella89
#46027 O fajnie, że poruszyłeś tą kwestię, bo sama niedawno odkryłam fantastyczny sklep https://mkmaryla.pl , gdzie naprawdę można znaleźć przepiękne ubranka na chrzest i nie tylko. Co warto zaznaczyć, że są one wykonane z porządnych materiałów także zapewnią one pełen komfort podczas użytkowania.
By Arkadia
#50351 Będę chciała coś ładnego kupić dla mojego bratanka, który ma 4 lata, ale w sklepie 5-10-15 https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat widziałam też takie ubranka dla dzieci do chrztu. Musiałabyś wejść na stronę i sobie przejrzeć. Spodobała mi się oferta tego sklepu, ponieważ mają bardzo dobrej jakości artykuły i naprawdę świetne promocje. Szkoda byłoby nie skorzystać.
By heweea
#55031 hmm niby tradycyjnie powinna być szatka na chrzciny, ale teraz to już tylko tak symbolicznie się kupuje szatkę. Na pewno na chrzciny trzeba ubrać maluszka elegancko, bo to jednak bardzo wyjątkowa okazja. W sklepach z ubrankami dziecięcymi bez problemu coś znajdziecie, można też poszukać w sieci.
By vaiolla
#55987 Nie wiem, ale ja tam zauważyłam, że tutaj https://locofashion.pl/ido można kupić naprawdę porządne i ładne ubranka. Co warto też zaznaczyć, że jest to włoska odzież dziecięca (nie chińska). Wybór ten sklep ma szeroki i zróżnicowany, także każdy znajdziecie tam coś odpowiedniego dla chłopca, jak i dziewczynki.