Dyskusje o prezentach na urodziny
By Zenek
#286 Witam.

Jestem szczęśliwym ojcem, a moja kochana córeczka kończy niedługo 16 lat. Z racji tego, że dużo pracuję i nie bardzo wiem czym dziewczynki w jej wieku się bawią, pytam: Co można podarować dziewczynce w tym wieku? Czym teraz bawi się młodzież?

Nie chcę pytać mojej żony o zdanie, bo chciałbym żeby to była miła.

Jakies propozycje?
By Buczek
#293 Dziewczynki w tym wieku bardzo często bawią się teraz papierosami, żyletkami i wibratorami...... ale jeżeli chcesz podarować coś fajnego to proponuję zabrać nią niespodziewanie (tak żeby nie wiedziała wcześniej) Na zakupy do centrum handlowego. Idźcie coś zjeść, niech kupi sobie cokolwiek co będzie chciała a na koniec zabierz nią na lody - na pewno zapamięta taki dzień i to co sobie kupi na baaardzo długo.
By Michał2f
#297 Bardzo fajny pomysł podał Buczek, jeśli faktycznie spędzacie mało czasu to nawet było by fajnie gdzieś wyjść tylko we dwoje. I nie koniecznie musi być to dzień urodzin, ale na przykład kilka dni przed.
By bartosz332
#35346 Na szesnaste urodziny to córce można wszystko kupić tak naprawdę.Od czekolady po jakąś elektronikę.

_______________________________________________________________________________
bosch
By pieknyolek
#44102 Czy Twoja córka lubi ubierać się w markowe ciuchy? Co powiesz na zakup dla niej np. takiej sukienki https://velpa.pl/product-pol-33098-Bial ... dnica.html
lub takiej
https://velpa.pl/product-pol-43075-SUKI ... RMANI.html
https://velpa.pl/product-pol-42955-SUKI ... -PLAY.html

Po więcej inspiracji zapraszam na stronę: https://velpa.pl