Strona 1 z 3

Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Wt lis 14, 2017 3:50 pm
przez aleksandra12
Co myślicie o tym aby podarować bliskiej osobie na prezent trochę zdrowia? Znalazłam tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ taki program o nazwie colo vada - ma za zadanie oczyścić nasz organizm. Myślicie, że to dobry pomysł? Ja sama zamierzam z tego skorzystać i pomyślałam, że przy okazji mogłabym obdarować tym bliską mi osobę.

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Śr maja 09, 2018 7:52 am
przez gerd
Zdrowy tryb życia potrafi dostarczać też mnóstwo przyjemności, gdy żyje się zdrowo ma się o wiele więcej energii, wstanie o 5 rano to wtedy żaden problem. Czytając bloga http://www.zrodlozdrowia.pl/dieta-od-sw ... oczyszcza/ będziesz wiedzieć, co jeść i jak ćwiczyć, by być fit

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Pt maja 11, 2018 8:02 pm
przez PrezentyLubie
Zdrowie jako prezent, ale w jakiej formie? Ja to raczej myślałam o zachęceniu kogoś do zmiany trybu życia, zaczynając od diety, które jest dość istotna. Niestety, aby to zrobić i móc kogoś wspierać trzeba mieć jakieś pojęcie o temacie. Ja akurat dużo czytam i tak ostatnio natknęłam się na artykuł o magnezie > https://portaldlazdrowia.pl/magnez-rola-w-organizmie/ Powiedzcie sami czy to nie jest idealny sposób i początek chociazby próby osiągnięcia chociaż częściowo zdrowego trybu życia ?

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: So maja 12, 2018 3:01 pm
przez dexter
na pewno jest to bardzo oryginalny prezent ;)

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: So wrz 15, 2018 9:03 pm
przez braga
Warto wejść n bloga https://www.zdrowie.info.pl/chroniczne- ... przyczyny/ z jego pomocą bez problemu poprawisz swoje zdrowie. Regularnie pojawiają się tam wskazówki, które ułatwiają dbanie o siebie.

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Śr wrz 19, 2018 1:10 pm
przez kejtti
Nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim, ale brzmi naprawdę ciekawie.

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: N wrz 23, 2018 5:17 pm
przez gerd
Mi się udało rozwiązać ten problem przy pomocy wskazówek, które znajdują się na portalu https://www.uroda.info.pl/kolagen-jaki- ... -stosowac/ warto go przeglądać, bo pomaga w zadbaniu o swoje ciało.

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Pn wrz 24, 2018 10:32 am
przez roboka
Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Pn wrz 24, 2018 4:57 pm
przez barto776
Bardzo dbam o swoje zdrowie. Trzymam się diety, którą ustalił mi mój trener oraz regulanie chodzę na siłownie. Niedawno natrafiłem na strone https://duochlorofil.pl/chlorofil-wlasc ... stosowanie , na ktorej znalazlem znakomitej jakosci suplement diety chlorofil w płynie. Zacząłem go stosowac do mojej diety i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Re: Zdrowie jako prezent?

PostNapisane: Wt wrz 25, 2018 1:47 pm
przez jolunia88
Myślę że to najlpeszy prezent. Ja bym się ucieszyła.