Strona 1 z 1

Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: Cz mar 19, 2015 2:49 pm
przez just12345
Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników zewnętrznych. Niestety w większości nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć. Z tego też powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę. W naszych propozycjach znajdziecie ubezpieczenia między innymi: komunikacyjne,majątkowe, NNW , OC, Turystyczne.
Zapraszamy,
Indeka Ubezpieczenia
www.indekaubezpieczenia.pl
pl. Targowy 7 Pszczyna
tel. 32 448 85 14

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: Wt lip 30, 2019 11:21 pm
przez Emis
Na pewno jadać na wakacje warto jest zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego. Wszystkiego na ten temat możecie dowiedzieć się z tego artykułu https://www.naszraciborz.pl/site/art/1- ... -je-kupic- i moim zdaniem jak najbardziej warto jest go przeczytać

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: Śr lut 19, 2020 5:47 am
przez Wieslaw Mitura
Trudno jest znaleźć niektóre ze wspaniałych ofert, a jednocześnie ubezpieczasz swoją nieruchomość, hipotekę lub inne związane z nią incydenty, jeśli nadal nie masz pewności co do wszystkich związanych z tym rzeczy, wypróbuj http: //www.mk-finanse.pl/, może być korzystne.

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: So sie 15, 2020 6:07 pm
przez atomek
Niestety ja pierwszy raz słyszę o tej firmie więc nie jestem w stanie wyrazić swojej opinii na jej temat. Moim zdaniem ogólnie samo posiadanie różnego rodzaju ubezpieczeń jest ważne. Jak dla mnie także fajnie na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-prz ... czy-warto/ napisano czy warto jest wykupować NNW dla dziecka w wieku przedszkolnym.

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: So sie 29, 2020 10:06 am
przez firena
Ja też nie słyszałam o nich ale być może dlatego że nie interesowałam się dotąd takimi rzeczami, dopiero kiedy potrzebne było mi ubezpieczenie dziecka zaczełam szukać i pytać znajomych gdzie się opłaca i kto ma najlepsze warunki ubezpieczenia

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: Pt paź 16, 2020 3:00 pm
przez julianna12
Ja polecam wam tą https://cuk.pl/porady stroną na której możecie zobaczyć jakie ubezpieczenia będą dla was najlepsze, to przydatny poradnik. Ja niedługo będę zmieniała ubezpieczenie mojego mieszkania i też będę z niego korzystała, poleciła mi go moja kuzynka.

Re: Indeka- Twoje ubezpieczenia

PostNapisane: Pt paź 23, 2020 2:21 pm
przez Anka21
Jeśli czujecie, że akurat to ubezpieczenie będzie dla Was odpowiednie, to dlaczego mielibyście z niego nie skorzystać? Liczy się przede wszystkim to, by uzyskać jak najlepsze zabezpieczenie na przyszłość. Ja mogę Wam z całą pewnością zasugerować, byście zajrzeli do https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... e/128.html i tam dowiedzieli się o specjalnym ubezpieczeniu dla mam. Może się okazać, że to będzie dla Was najlepszym wyborem, pomyślcie nad tym już teraz.