Strona 1 z 1

Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: Wt wrz 25, 2018 8:29 am
przez ivaszka
Jeśli poszukujesz artykułów fryzjerskich zasugeruj się marką hurtowni online.Osobiście polecam sklep fryzjerski Ivasklep.

Re: Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: Cz wrz 27, 2018 12:51 pm
przez aleks
ja wybieram się do rossmanna gdy są promocje i jestem szczesliwa :D

Re: Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: So paź 27, 2018 8:02 pm
przez Tereska087
W przypadku wyboru kosmetyków do włosów zawsze trzeba po prostu obserwować w jaki sposób Wasze włosy reagują na dany kosmetyk i czy nie pogarsza się po nim ich kondycja. Sama kiedyś też kupowałam tylko kosmetyki z drogerii okolicznych, ale obecnie jednak szukam lepszych kosmetyków w internecie (np .https://www.gobli.pl/keratyna-na-wlosy-c4211). Dzięki temu można znaleźć kosmetyki ze znacznie lepszym składem, które będą miały znacznie lepszy wpływ na włosy. Warto też trochę eksperymentować i szukać nowinek.

Re: Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: Pn lis 05, 2018 11:12 am
przez Stonki.com.pl
Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz włosów to takie które są faktycznie w 100% naturalne, a nie zwykłe i typowo drogeryjne w których mamy samą chemię. Polecam zwracać uwagę na jakość danych kosmetyków, tak aby nie podrażniały skóry i nie niszczyły włosów.

www.Stonki.com.pl

Re: Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: So sty 12, 2019 2:16 pm
przez Sajka
Kosmetyki powinny być dopasowane do rodzaju włosów i najlepiej korzystać z jednej linii jednej marki, bo różne marki, różnie działają. Przygotowywane są przez producentów tak aby zachować wszystkie etapy pielęgnacji. Dobrze zostało to opisane w artykule: http://modaitrendy.pl/kosmetyki-do-wlosow/

Re: Najlepsze kosmetyki do włosów

PostNapisane: Śr lip 03, 2019 9:44 am
przez Yen
Dla mnie przy wyborze kosmetyków do włosów jest ich zapach. Najbardziej lubię kokosowy i czekoladowy :D