Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By DaroRaj
#24321 Ja na wakacje nigdy nigdzie nie jeżdżę, bo to najgorętszy okres w mojej pracy, więc muszę być w biurze :/ ale za to robię sobie długi urlop w ferie i zawsze zabieram rodziców na narty. Bardzo ich kocham i o nich dbam, dlatego też wykupuję nam wszystkim polisy z https://www.polisanarciarska.pl/. Dzięki nim możemy jeździć bezpiecznie!

By Emis
#24521 Ktoś wcześniej wspominał o zwiedzaniu. To mam dla Ciebie ciekawą opcję. Zajrzyj sobie tutaj http://podrozujtaxi.pl/ i sprawdź jak w bardzo fajny i przyjemne sposób można teraz zwiedzać zabytki w wielu polskich miastach. Dla mnie to rozwiązanie było bardzo pozytywnym zaskoczeniem!
By nacz
#24530 z wakacyjnych wyjazdów proponuję odwiedzić Hiszpanię, piękny kraj w którym znajduje się sporo zabytków
By Mardeen
#25533 Hiszpania rzeczywiście jest piękna i mam do niej sentyment. Byłam tam kilka razy z biurem podróży Damar. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wakacji, bo sa dobrze zaplanowane.
By Alka87
#26241 Znajomi namówili nas na pobyt nad jeziorem. Nie byłam przekonana ale po dotarciu na miejsce zmieniałam zdanie. Malownicza okolica oraz ilość atrakcji czekająca na miejscu sprawiły, że nasz urlop był wyjątkowy.
Nocowaliśmy tutaj http://jachranka.pl/
Super miejsce, atrakcyjna oferta, blisko port oraz park linowy.
Z pewnością nie ma czasu na nudę
By heweea
#31196 Ja w tym roku organizuję wakacje na własną rękę. Wiadomo jak to jest - można z biurem podróży ale po co przepłacać. Bilety lotnicze zarezerwowałam już w marcu bo była bardzo dobra cena. Noclegi też mam ogarnięte. Został mi tylko parking przy lotnisku. Lecimy z Balic i mam w planach zostawić auto w Szczyglicach na parkingu Parkuj Go https://parkujgo.pl/ . znacie ten parking? Korzystał ktoś z Was z niego?
By Waldii87
#31484 Mogę Wam polecić wakacyjny wyjazd do Gdynii do hotel & SPA Quadrille o który więcej przeczytacie https://quadrille.pl/ Mega Apartamenty, świetne miejsce, wybitne jedzenie i no i bardzo dobrze wykonywane zabiegi, a do tego mieści się to w Gdyni, a więc można podejść sobie nad morze ;)
By Arkadia
#32015 Właściwie to już mam kilka dni wakacji i przebywam właśnie w Warszawie. Muszę wam powiedzieć, że bardzo mi się tu podoba i chciałabym jeszcze odwiedzić jedno miejsce. Słyszałam, że w Restauracji Akademia można smacznie zjeść. Chciałabym spróbować szczególnie jakiegoś dobrego dania sezonowego. Znajomi bardzo się zachwycają tym lokalem dlatego, nie mogę zaniechać spróbowania delicji, które mi zaoferują :)
By ferox
#32074 A jak planujecie podróżować na wakacjach? Mnie prowadznie auta strasznie męczy, dlatego w tym roku zamierzam przesiąć się do taksówki - https://itaxi.pl/. Po wstępnej analizie kosztów takiej podróży (taksówką do dworca i z dworca) nie będą one zbyt duże ;)