Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By PeterN
#47906 Patrząc na znajomwych to co raz większa ich liczba jest w stanie pozwolić sobie na całkiem ciekawe wakacje. Wszystko za sprawą tego, że organizują wszystko we własnym zakresie. Biura podróży niestety z roku na rok zwiększają drastycznie stawki więc ludzie kombinują jak mogą. Trzeba pamiętać przy tym aby wykupić wszystkie potrzebne ubezpieczenia bo nie wiadomo co może nas spotkać na miejscu. Poza tym wielu klientów linii lotnicznych nie ma świadomości tego co robić w razie jakichś problemów. Takie sytuacje jak odwołany czy opóźniony lot zdarzają się niestety dość często. Bez odpowiedniej wiedzy nic nie zdziałamy. Warto przeczytać parę artykułów sieci, przykładowo brussels airlines odszkodowanie - https://delayfix.com/linia-lotnicza/brussels-airlines by mieć lepszy pogląd na to co jest możliwe. Odzyskanie pieniędzy jest bardzo realne więc trzeba działać jak najszybciej.
By Pieter892
#47923
wiola napisał(a):A orientujecie sie co robic w razie problemow z liniami lotniczymi?


a jakie konkretnie problemy masz na myśli?
By Norbiczek211
#47929 No właśnie wakacje się zbliżają a ja nie mam żadnych konkretnych planów. Może w tym roku zdecyduję się na Turcję albo Grecję. Już bardzo dawno tam nie byłem i w sumie chciałbym tam wrócić, bo bardzo mi się podoba ten region.

______________________
Pluszowe króliczki dla dzieci
By baska
#48113 Można pomyśleć o wyjeździe do USA. Tutaj https://estavisa.pl/jak-uzyskac-wize-tu ... rmalnosci/ można sobie poczytać jak załatwić wszelkie formalności. Myślę, że mogą być to wakacje życia. Koniecznie przemyślcie takie rozwiązanie. Warto się tam wybrać i zobaczyć jak wygląda zupełnie inny świat.
By Lady_Diana
#48355 Ja rozważam wyjazd w góry a dokładniej w okolice Mirska, gdyż chciałabym odwiedzić Góry Izerskie. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, zobacz tu jakie czekają tam na turystów atrakcje i jak można miło spędzić czas. Ja bardzo chętnie się tam wybiorę.