Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By bella
#21183 a ja wybieram się do Kudowy Zdroju i zatrzymamy się w hotelu verde montana. Chcemy z mężem wykupić tam pakiet spa i mega się zrelaksować. Nigdy nie byłam w spa, więc nie mogę się już doczekać.
By Mili
#21239 Warto wybierać na wakacje z rodziną miejsca przyjazne dla dzieci. Uważam, że ten http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu/ hotel jest takim miejscem. Jest tam sporo przestrzeni, mają animatora dla dzieci, jest SPA i Aquacenter. Myślę, że niczego więcej do szczęścia nie trzeba :)
By sonriente
#21257 W wakacjach najważniejsze jest to, żeby być ubezpieczonym. Co to za urlop, kiedy myśli się tylko o tym, żeby nic złego się nie stało? Ja zawsze kupuję polisę ubezpieczeniową na www.polisaturystyczna.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Porównywarka ofert pozwala na znalezienie najlepszego ubezpieczenia na rynku!
By choiceoflife
#21284 Nie wiem czy wolicie leżenie na plaży, czy bardziej aktywny wypoczynek. Ale moim zdaniem warto zainteresować się ofertą na stronie: http://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii/nasze-promy . Są tam świetne wycieczki łączące na rejs statkiem ze zwiedzaniem różnych atrakcji. A jeśli komuś wydaje się, że podróż takim statkiem będzie niekomfortowa to wspomnę tylko, że większość z nich ma kina na pokładzie :D
By lawonib
#21358 Ja w tym roku zamierzam wybrać się ze znajomymi na pobliskie jezioro białe. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.