Dyskusje o prezentach ślubnych
By Karinka
#13277 słyszałam, że bardzo popularnym prezentem są jakieś atrakcje na wesela, młodych nie zawsze stać na wszystko, co by chcieli na weselu. U mojej znajomej była fotobudka http://crazybox.com.pl/oferta/ Pierwszy raz widziałam coś takiego, ale muszę przyznać, że świetny pomysł! Pamiątka dla każdego
By lilka91
#14892 Moim zdaniem opłacenie fotografa to bardzo fajny pomysł na wesele. Moja siostra ślubuje we wrześniu i chciałam wynająć dla niej fotografa z www.sloneko.pl Marzy jej się profesjonalna sesja i nietuzinkowe zdjęcia. Sporo czasu zajęło mi znalezienie fotografa, który robi naprawdę świetne zdjęcia i mam nadzieję, że młodzi będą zadowoleni.
By Karinka
#15243 Siostra na pewno wynajmie sobie fotografa, ale warto pomyśleć o atrakcjach, na które szkody by jej było pieniędzy. Super sprawdza się taka Fotobudka wesele dzięki niej jest zawsze rozkręcone. My zamawialismy tutaj http://crazybox.com.pl/ i nie żałujemy. Mamy też genialne zdjęcia z budki, piękne wklejone do pamiątkowego albumu :)
By monaliza13
#15706 Z wyborem prezentu na wesele zawsze jest problem. Znalazłam stronę http://www.slubeo.pl/ogloszenia/slubeo/ ... lubne.html Z pomocą wyszukiwarki można znaleźć bardzo ciekawe propozycje. A najlepszym pomysłem by było, gdyby młodzi robili listy prezentów. Łatwiej by było.
By Waldii87
#16531 Szczerze, to faktycznie. Zamiast dawania w kopercie pieniędzy, to można zainwestować w firmę która robi ujęcia z powietrza za pomocą dronów. Jako że jestem z Trójmiasta to znalazłem kilka ofert, ale najbardziej spodobała mi się oferta tej firmy http://www.projekt-dron.pl/oferta-filmy-zdjecia-z-drona/ . Po portfolio widać, że zaufało już im wiele firm i nie tylko, bo na pewno nie filmują oficjalnych meczów piłkarskich jakieś przypadkowe osoby. Ślub w sierpniu, więc chyba odezwę się do nich w przyszłym tygodniu ;)
By patricia
#20851 Fotobudki dalej święcą triumfy na wszelkiego rodzajach imprez - głównie weselach ale wiem, że często wynajmowane są też np. na imprezy integracyjne. Dla mnie to bardzo fajna atrakcja, która zawsze gromadzi sporo chętnych do zrobienia sobie śmiesznego zdjęcia :) Przykładowe koszty wynajmu znajdziesz tu: http://fotobox4you.pl/cennik
By ZlotaLinia.com
#21586 Najbardziej popularnym prezentem na ślub jest oczywiście koperta z pieniędzmi, co poniekąd uważam za praktyczne rozwiązanie bo wówczas Państwo Młodzi sami kupią sobie to co będą tylko chcieć, więc to lepsza opcja niż zbędne gadżety.

www.ZlotaLinia.com
By Mili
#21740 A czy Twoja siostra już wybrała jakąś fajną atrakcję na wesele? Teraz bardzo modne są fotobudki i barmani robiący drinki. Jeżeli byliby czymś takim zainteresowani to warto zajrzeć do ich https://www.mimofoto.pl/ oferty. Jest bardzo ciekawa i myślę, że się jej spodoba :)
By MarekOz
#22008 Można tez dać rzeczy, które młodym przydadzą się na nowe mieszkanie. Jakies agd do domu, czy coś? Zobacz sobie do sklepu wasserman.eu widziałem tam fajne sprzęty do codziennego użytku.