Dyskusje o prezentach ślubnych

By MarekOz
#26390 Ja uważam, że najlepiej jak się da kopertę, bo młodzi sami będą wiedzieć co z tym zrobić. Moja siostra miała wesele w pięknym hotelu best western efekt express w krakowie, a to idealne miejsce na przyjęcia weselne.
By Maciej1991
#28212 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)
By sasza
#32563 A czy wszystko, co związane z organizacją wesela siostry, jest już gotowe? Jeśli jeszcze jesteście na etapie organizacji to polecam odwiedzić stronę https://www.zapi.pl/. Znajdziecie tam wiele świetnych pomysłów na weselne akcesoria i dodatki. Myślę, że wiele z nich przypadnie Wam do gustu.
By BasiaBasia
#37300 Ja na ślub zawsze daję pieniądze, niech chcę żeby młodzi dostali dwa miksery jak to było w naszym przypadku. Pieniążki wkładam do pięknej ręcznie robionej kartki z życzeniami. Zamawiam zawsze z https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-na-slub/469 i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Kartki są przepiękne dodatkowo proszę zawsze o personalizację czyli wpisanie daty ślubu i imion młodych. Tak kartka może być fajną pamiątką, którą można oprawić w ramkę.