Dyskusje o prezentach ślubnych
By MarianoItaliano
#145 Za tydzień mam wesele swojej siostry i nie wiem co mógłbym jej kupić. Dodam tylko, że jestem świadkiem na ich ślubie. Szczerze powiedziawszy nic nie przychodzi mi do głowy poza pieniędzmi, ale kasa to słaby prezent. Kwiaty są zbyt oklepane.. Sam nie wiem czy powinno być to coś drogocennego, czy raczej drobny upominek.

Mam 19 lat i nie zarabiam, jestem na utrzymaniu rodziców..

By ZimnyLech
#155 Jeśli masz prawo jazdy i niewiele gotówki, możesz być szoferem na ich ślubie. Wynajmij jakiś fajny samochód, super nowoczesny, a może coś w stylu retro. To naprawdę może być fajne. Ostatnio mój brat tak zrobił i młoda para była zachwycona kiedy podjechał po nich Bentleyem.
By BackstreetBoy
#171 Kup jej coś symbolicznego, przecież siostra na pewno rozumie, że nie masz dużo kasy i że nie stać Cię na drogie prezenty. Bądź kreatywny!
By mirek86
#8376 Do jakiej kwoty możesz kupić prezent? Ja zazwyczaj kupuję coś do 150 złotych i daję ok 200 w kopertę ale jeśli nie masz kasy to Twoja siostra powinna to zrozumieć;) Kup coś do kuchni np: http://www.coffeedesk.pl/product/473/Mini-Mill-Slim-Mlynek-Do-Kawy lub coś związanego z zainteresowaniami młodej pary. Nie musi to być drogie, liczy się gest.
By Milenkaq
#8785 Tez niedawno zastanawiałam sie co kupić w prezencie na ślub znajomego. My jednak pomyśleliśmy o tym, zeby kupić cos co bedzie fajna pamiątką i takie grawerowane serca to był strzał w 10 !
By JoeRia
#8828 Dobrym prezentem może być właśnie odciążenie finansowe, czyli np. wynajęcie konkretnej usługi. Może to być samochód do ślubu. Polecam w stolicy klasycznego Mercedesa W111 z 1965 roku - sprawdź tutaj. Do tego taki samochód może być sam w sobie fajną niespodzianką, ze względu na jego wygląd i elegancje.