Dyskusje o prezentach ślubnych
By mondrala
#24836 Moja sąsiadka z którą od zawsze łączy mnie zawzięta rywalizacja ostatnio powaliła mnie na łopatki, gdy pokazała mi swoje zdjęcia z wesela które odbyło się kilka miesięcy temu w tym Hotelu http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Piękna sala weselna pod Warszawą, tak jak zawsze patrzyłam na wszystko co miała z pogardą tak oglądając zdjęcia i słuchając tego co ją spotkało szczerze jej zazdrościłam, Śliczny wystrój, Pięknie wyglądające jedzenie, oczywiście smaczne, oraz dobra obsługa. Aż mi się w oku łezka zakręciła gdy pomyślałam ze mogłam to być ja.

By lituer
#39155 Najważniejsze jest znalezienie sali, zerknij koniezcnie na Dom Weselny Astoria w Kaniach (w okolicy Warszawy) - to według mnie najlepsza sala weselna w okolicy stolicy, bardzo klimatyczna, dzięki czemu zabawa jest udana, a zdjęcia wychodzą piękne ;)
By bierendaa
#39651 Zajrzyjcie sobie także na stronkę http://fotobudazwooda.pl jeżeli organizujecie wesele. Znajdziecie tu świetną atrakcje zarówno dla was jak i do waszych gości. My właśnie będziemy mieć na weselu fotobudkę i uważam że jest to super pomysł na atarakcje weselne.