Dyskusje o prezentach ślubnych
By mondrala
#24836 Moja sąsiadka z którą od zawsze łączy mnie zawzięta rywalizacja ostatnio powaliła mnie na łopatki, gdy pokazała mi swoje zdjęcia z wesela które odbyło się kilka miesięcy temu w tym Hotelu http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Piękna sala weselna pod Warszawą, tak jak zawsze patrzyłam na wszystko co miała z pogardą tak oglądając zdjęcia i słuchając tego co ją spotkało szczerze jej zazdrościłam, Śliczny wystrój, Pięknie wyglądające jedzenie, oczywiście smaczne, oraz dobra obsługa. Aż mi się w oku łezka zakręciła gdy pomyślałam ze mogłam to być ja.
By lituer
#39155 Najważniejsze jest znalezienie sali, zerknij koniezcnie na Dom Weselny Astoria w Kaniach (w okolicy Warszawy) - to według mnie najlepsza sala weselna w okolicy stolicy, bardzo klimatyczna, dzięki czemu zabawa jest udana, a zdjęcia wychodzą piękne ;)
By bierendaa
#39651 Zajrzyjcie sobie także na stronkę http://fotobudazwooda.pl jeżeli organizujecie wesele. Znajdziecie tu świetną atrakcje zarówno dla was jak i do waszych gości. My właśnie będziemy mieć na weselu fotobudkę i uważam że jest to super pomysł na atarakcje weselne.
By Kryswi
#40549 Za miesiąc mam wesele mojej siostry, na którym będę świadkiem, pomysł z rowerami jest naprawdę świetny! :D
By atomek
#46450 Ja również robiłem wesele pod Warszawą i jestem bardzo zadowolony z całej organizacji. Na pewno bardzo nam pomogła osoba z https://nostresswedding.pl/oferta-wedding-planner/ gdyż chcieliśmy mieć przede wszystkim fachową pomoc. taką otrzymaliśmy i okazało się, że wszyscy goście wystawili najwyższe noty.