Dyskusje o prezentach ślubnych
By braga
#34410 Jak zorganizować prawidłowo wieczór kawalerski? Co musi się koniecznie znaleźć na takim wieczorze, aby pan młody na długo go zapamiętał?
By gerd
#34419 Nie ma nic takiego, że coś musi się koniecznie znaleźć. Ja gdy robiłem taki wieczór, to patrzyłem co całą paczką przyjaciół robimy robić, dlatego wybór padł ostatecznie na paintball, gdzie nie zabrakło również tancerek.
By giftarka
#40464 A to na pewno.... Chociaż zabawa powinna być przednia. Właśnie dlatego warto pomyśleć o paintballu. O tym, dlaczego jest dobrym pomysłem na wieczór kawalerski przeczytacie na stronie: http://abcporady.pl/dlaczego-paintball-na-wieczor-kawalerski-to-strzal-w-10/ . Sprawdźcie, dlaczego warto o nim pomyśleć.
By Nowada
#40574 Wyjedźcie gdzieś na wieś, wynajmijcie domek letniskowy i bawcie się na łonie natury. Dodatkowym plusem takiej opcji jest to, że Was tam nikt nie usłyszy :geek: :twisted:
By adik356
#43605 Moim zdaniem fajnym sposobem na wieczór kawalerski jest wyjazd. Nie koniecznie musi być on połączony z imprezowaniem, ale z robieniem jakiś fajnych rzeczy jak najbardziej :) Wydaje mi się, że oferta ze strony: http://paintball-rybnik.pl/ na wieczór kawalerski nadaje się idealnie. Mam nadzieję, że pomogłem :)
By sarasara
#45077 to taki dzien, ktory warto na zawsze zapamietac :) dla mojego meza chlopaki zorganizowali na kawalerskim pokaz barmanski, wykonywany przez grupe Speedbar, bardzo im sie podobalo, do tego stopnia, ze zaprosilismy ich rowniez na nasze wesele, goscie pod wrazeniem
By Kacper44
#51135 W moim przypadku zdecydowaliśmy się na wynajęcie tancerek, muszę przyznać,że byłem co do tego sceptycznie nastawiony, ale wyszło super. Mina pana młodego bezcenna ;D Miałem przyjemność pracować z http://showgirls.com.pl/ i mogę polecić z czystym sumieniem