Dyskusje o prezentach na wieczór panieński

By meksi
#14325 Jak już się dogadacie. Najlepiej zróbcie składkę i rozejrzyjcie się co można kupić w tej cenie. Tutaj macie propozycję prezentów na wieczór kawalerski. Od gadżetów, zabawki erotyczne, po bieliznę erotyczną, kosmetyki czy fikuśne czekoladki czy sztućce http://swiat-doznan.pl/p/1408255/16188137/tonguebiter-dildo-dla-kobiet-clear-dilda-dla-kobiet-dilda-i-zabawki-analne-akcesoria-erotyczne.html?4clk=MTYxODgxMzcsMTMzLDE0NDgwMTYyMTUsMywxOTJhZGQ3MTRiYmZhNzdmYTZiNDZiMjIxNTZjZWJlMw. Powinnyście coś sensownego wybrać.
By Mardeen
#14436 U nas prezentu jako tako nie bylo cały wieczór panieński był prezentem ;) zabrałyśmy z dziewczynami przyszłą pannę młodą do spa Talaria w Trojanowie gdzie zespół talaria ladies SPA zadbał o nas wszystkie jak nalezy, a w szczególności o przyszłą pannę młodą ;) w cenie pobytu miałyśmy dostęp do strefy spa&wellness, jedzonko, degustacje win i oczywiście szampańską zabawę i na następny dzień regeneracje w łaźni praowej, saunie i nad basenem :)
By mandolinka
#14943 O ciało warto dbać nie tylko po wakacjach a bo przez cały rok. Tylko trzeba znaleźć dobry salon kosmetyczny w którym wykonają dla nas odpowiednie zabiegi. Z tego co słyszałam to tutaj www.spaprzemysl.pl/ , można znaleźć wiele ciekawych zabiegów kosmetycznych. Na każdą część naszego ciała.W zabiegi u profesjonalnej kosmetyczki warto inwestować.
By ivona
#16415 Tak, bielizna to dobry pomysł. Pamiętam jak sama miałam wieczór panieński i moje przyjaciółki kupiły mi taki wyzywający komplet :D Było zabawnie, ale oczywiście pamiętałam o prezencie i założyłam ją podczas nocy poślubnej ;) Jeśli szukasz dobrego sklepu to bielizna na kinga.com.pl jest bardzo dobrej jakości. Tutaj masz ich stronkę http://www.kinga.com.pl/ , wybór jest tak duży że bez problemu coś znajdziesz