Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By mandolinka
#16964 Ja uwielbiam seksownie czyć się w łożku ale i po za nim.Dlatego też czasem lubie kupić sobie tutaj https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-bie ... zna-damska jakąś seksowną bieliznę , mają tam spory wybór dlatego lubie od czasu do czasu tam zajrzeć.

By ekspresja
#17193 To zależy jak znasz tą osobę i jaka ona jest. :) Ja na przyklad siostrze kupowałam winka na wieczór panieński w prezencie. Zamwiałam parę zestawów na https://winezja.pl/ i była mega zadowolona. :) ona kocha wina więc prezent strzał w 10
By linka
#17557 Zawsze można panną młodą wysłać na seminarium jak http://303488-6.evenea.pl/. Uwolnij Swoją Seksualność akurat może pomóc przyszłej małżonce rozwinąć temat seksualności i poczuć się w tym pewniej. Termin- 17 września w Gdańsku, więc trzeba by było w miarę prędko bookować :)
By Mardeen
#19572 A może po prostu zorganizujecie taki wieczór gdzies na jakimś fajnym wyjeździe? Na przykład nad morze, do Mielna. jest tam taki super hotel, unitral. Byłam tam kilka razy i musze przyznać, że świetny hotel i blisko do morza. No i mają tam spa :D
By ZlotaLinia.com
#19960 Trudno powiedzieć bo na dobrą sprawę to zależy od koncepcji jaką przyjmiesz plus budżetu. Jeżeli ma być to coś pamiątkowego i nie drogiego, polecam zastanowić się nad biżuterią, która na pewno okaże się dobrym pomysłem na prezent.


www.ZlotaLinia.com
By zatroskanaja
#20814 Ja myślę ze dobrym pomysłem jest butelka dobrego wina. Pokusiła bym się na zaprojektowanie etykiety. W tym pomocą służy http://unilogo-drukarnia.pl/ Etykieta może być z poważnym lub z dowcipnym tekstem, rysunkiem. To niestandardowy prezent ale powinien sie spodobać.
By Mr.Gadzet
#21112 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent na wieczór panieński. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By biedroska
#21191 Zgadzam się, że nie ma sensu kupować nic drogiego - tym bardziej, że przecież niedługo po wieczorze panieńskim bedzie ślub i wtedy jak najbardziej wypada dac wartościowy prezent. Myslę, że warto skoncentrować się na ciekawym, niestandardowym urozmaiceniu tego wieczoru. Ja się wybieram z przyjaciółką do escape roomu Wola ucieczki, to moze być fajna opcja na wieczór panieński, wspólne rozwiązywanie zagadek i duża frajda :)