Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By aguś1
#22878 W sklepie Sex shop 112 znajdziecie naprawdę wiele ciekawych pomysłów na prezent. Uważam, że warto wybierać to co się rzeczywiście przyda, a nie tylko robić prezenty dla tego, aby się pośmiać. Wiem, że trudno trafić w gust, ale można próbować.
By Babadka
#23157 To wszystko zależy oczywiście od Waszych możliwości i upodobań przyszłej panny młodej. Na jednym z wieczorów, na których byłam dawałyśmy bon a zabiegi w spa za 450zł, innym razem prezentem była wymarzona przez młodą sesja zdjęciowa z nami wszystkimi, a za tydzień idę na panieński, na którym będzie nas 12 osób i możemy sobie pozwolić na sprawienie jej upatrzonycb na poprawiny butów https://www.eobuwie.com.pl/szpilki-lori ... denim.html - sama nie była by w stanie ich sobie sprawić, a tak damy radę :) kupuje się to na co można sobie pozwolić i tyle :) udaych panieńskich, dziewczęta! :) pozdrawiam!
By Irminaa
#24449 Moim zdaniem coś drobnego, ale zabawnego. Może jakaś bielizna zobacz tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna mają sporo erotycznych fatałaszków, na taką okazję to chyba fajny pomysł, może być zabawnie ale tez może się przydać.
By stejsi
#24489 Jednym z praktycznych prezentów na wieczór panieński będą prezerwatywy, wiadomo rożne rzeczy dzieją się w tym szczególnym dniu i warto być przygotowanym. Tutaj znalazłam ranking prezerwatyw https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking ... nych/2932/ Ranking pomoże nam dobrać najlepszą opcję dla Nas.
By calora
#44003 Bielizny nigdy za wiele, ale na prezent na panieński jednak wydaje mi się że powinna to byc seksowna bielizna, ale bez przesady np. z takim lateksem - zależy co kto lubi :) ważne żeby przyszła panna młoda była zadowolona i się nie zdegustowała. Często daje się też różne gadżety erotyczne, no ale jest to ryzykowne i trzeba wyczuć czy przyszła panna młoda będzie z tego zadowolona czy nie. Sama raczej bym nie była bo dla mnie jest to bardzo intymna sfera i takie rzeczy wolę kupowac sobie sama :P

Postawiłabym na elegancką biżuterię, która koleżanka może nałożyć potem do śłubu albo po prostu nosić na co dzien. Piękne komplety biżuterii ma moim zdaniem Pandora
https://pl.pandora.net/pl/prezenty/okazja/slub/

Obrazek

Ewentualnie bransoletkę
Obrazek
By Karop
#49348 Hmm.. myślę, że najlepszym prezentem na Wieczór Panieński będzie coś personalizowanego. My złożyłyśmy się dla Przyszłej Panny Młodej na satynowy szlafrok z jej imieniem. Wykorzystała go później do sesji zdjęciowej i podczas przygotowań do wesela :D https://pannaikawaler.pl/13-prezenty-dla-panny-mlodej Tutaj znajdziecie sporo inspiracji ;)
By anitenka
#50099 Przyszłą Pannę Młodą najbardziej ucieszy fakt samego spotkania z koleżankami i wspólnie spędzonego czasu. Wieczór panieński sam w sobie jest prezentem, przynajmniej w większości przypadków. Można więc podarować coś drobnego na pamiątkę, ale też nie przesadzać z wydatkami :)