Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Hela
#38933 Zastanawiam sie nad sklepem internetowym ze sprzedażą rękodzieła. Wiem, że to niełatwy kawałek chleba, ale słyszałam, że przy pomocy firmy zajmującej się pozycjonowaniem można dotrzeć do ludzi na całym świecie. Kwestia dobrego przygotowania gruntu pod działalność. Podobno reklama w internecie działa najlepiej. Nie ma co się bawić w ulotki, banery etc. Myślałam by skorzystać z usług firmy Efectownia z Torunia.

By bierendaa
#38970 Ja to z kolei celuje w bardziej lokalne biznesy. Internet jest dla mnie zbyt szerokim zasięgiem, tu jest też znacznie większa konkurencja. Zastanawiam się nad własną restauracją. Mam już na oku wyposażenie od http://savpol.pl Lokal też by się jakiś znalazł. Robiłabym w końcu to co najbardziej lubie :)
By barto776
#39037 Prowadzę własną działalność i potrzebowałem pomocy rzetelnego księgowego. Skorzystałem z pomocy pawlowscy.pl i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Jezeli jestescie zainteresowani to serdecznie polecam , wszystko znajdziecie na stronie.
By martam
#39192 Moim zdaniem dobrym pomysłem na biznesy są też sklepy internetowe. Coraz więcej osób otwiera swoje sklepy internetowe bo faktycznie można na tym zarobić. Ważne jest to, aby taki sklep internetowy został odpowiednio zbudowany dlatego polecam zlecić to zadanie takim firmom jak Akamadr: https://akamadr.pl/sklep-internetowy.
By anielka
#39411 To zależy kto jaki biznes chce prowadzić. Bo ja z mężem mamy sklep w sieci, ale jednak chcemy też otworzyć stacjonarną siedzibę bo jednak dużo klientów interesuje się np.osobistym odbiorem. Nie chcemy wielkiego magazynu, dlatego nasza bliska znajoma rodziny poleca nam kupić od nich http://dom-bud.pl/Inwestycje/zaczarowan ... a-kaczary/ bo i osiedle nowe i dobrze skomunikowane. Do tego mówi, że deweloper godny zaufania, więc chyba wejdziemy z nimi w konszachty.
By Artetas
#39653 Bardzo popularne są sklepy internetowe. Ja również zastanawiam się nad tym czy może nie otworzyć własnego sklepu online. Do tego z pewnościa niezbędna będzie odpowiednia platforma sprzedażowa. Jeżeli będziecie chcieli na taką postawić to zobaczcie sobie propozycje od https://www.codarius.com Tworzą oni sklepy internetowe.
By monikabert90
#39694 A czy prowadząc własny biznes zatrudniacie w nim jakiś pracowników? Trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronę internetową http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt , na której jest mowa o różnych rodzajach akt osobowych. Jeśli Więc nie prowadzicie firmy jednoosobowej, to sądzę, że ten temat powinien Was zainteresować :)