Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Patricia23
#64724 Cześć :) Jaki macie wózek dla dziecka? Czy sprawdza Wam się on na co dzień? Osobiście zastanawiam się nad wózkiem od https://insevio.com/, ponieważ moja znajoma go ma i sobie chwali, zwłaszcza amortyzację i wielkość wózka, a także jego wagę. Zależało jej na lekkim wózku, dlatego zdecydowała się właśnie na Insevio. Co myślicie?
By Dara987
#65469 A nie myślałaś o czymś od firmy Euro-Cart? Odkąd sama zdecydowałam się na ich Volt Pro nie wyobrażam sobie mieć wózek innej marki. Zachwycili mnie designem, jakością, praktycznością i ceną. Polecam, zasługuje na najlepsze oceny.
By AgnieszkA8
#66053 Osobiście bardzo polecam wózek od Venicci z kolekcji nowej Tinum. Od razu przypadł mi do gustu ze względu na bardzo ładny, ale przede wszystkim kompaktowy wygląd, oglądaliśmy mnóstwo wózków, które nie zawsze i nie do końca nam pasowały, zawsze coś nie pasowało. W Venicci nie ma chyba czegoś takiego, o bardzo ładnym wyglądzie wózka możecie przekonać się na ich stronie https://venicci.pl/ :)
By firena
#66096 Ładny wózek polecacie, ja też akurat wybrałam jeden z nich bo mam ślicznego i bajeranckiego x-landera, wózek świetnie wygląda i jest praktyczny, łatwo i wygodnie sie go prowadzi ale też łatwo go się składa i rozkłada, można to zrobić nawet jedną ręką
By kamilla36
#67592 Euro-Cart Volt Pro u mnie okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zachwycił mnie swoim wyglądem, lekkością i tak pojemną budką. Polecam