Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By kryskazet
#52908 Ja od zawsze marzyłam o śnieżnobiałym uśmiechu, ale boje się, że moje zęby są zbyt wrażliwe żeby móc je wybielić
By karolina90
#61883 Jeśli zabieg będzie wykonany przez profesjonalistę, który wcześniej dokładnie sprawdzi stan szkliwa, nie należy się niczym martwić. Też początkowo miałam obawy, ale pani stomatolog, która wykonywała zabieg wybielania zębów w Warszawie wytłumaczyła jak odpowiednio dbać o zęby już po zabiegu. Od tego czasu nie miałam z nimi żadnych problemów.
By Nostalgia
#63737 Najpierw warto jest zacząć od scalingu i piaskowania. Sama robię tak od kilku lat i wypielanie zębów prawie nie jest mi potrzebne. :) Piaskowanie też świetnie usuwa pozostałe osady co daje super rezultaty. :) Ja chodzę do Gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie raz na kilka miesięcy. :)
By Róża91
#64655 Ja wybielałam zęby w https://dentylion.pl/ i jestem pod wrażeniem uzyskanego efektu. Kiedyś myślałam, że wystarczy pasta wybielająca czy magiczne nakładki jednak prawda jest taka, że jeżeli chcemy mieć dobrze zrobione ząbki musimy udać się do specjalisty bo sami możemy sobie co najwyżej zaszkodzić. Dodatkowo stosuję pastę, którą zalecił mi stomatolog.
By aleksandra12
#65126 Dokładnie takie czyli piękne białe ząbki będziemy mieli po wizycie w tej klinice https://vitallclinic.pl/ Nad wszystkim czuwają świetni specjaliści. Klinika bardzo rygorystycznie podchodzi do tematu higieny w czasie pandemii to bardzo ważne żeby pacjenci czuli się dobrze i bezpiecznie.