Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By diament
#45927 Wycieczka to na pewno świetny pomysł na taki prezent, bo też będzie to coś wyjątkowego. Można pomyśleć o kilku czy kilkunastodniowej wycieczce. Także wyjazd do Rosji koleją transsyberyjską https://www.bezkresy.pl/wycieczka/wycie ... ku-16-dni/ to super pomysł, bo można wiele zwiedzić i poznać inną kulturę.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Emis
#47063 Jeśli ma to być prezent na 10 rocznicę to moim zdaniem musi być romantycznie. Bardzo romantycznie uważam jest w Krakowie szczególnie wieczorami i w nocy. Jeśli chcielibyście pojechać właśnie tam, polecam wam zajrzeć na tę stronę 360krakow.pl . Z artykułów na niej dowiecie się jakie atrakcje warto tam odwiedzić.
By julianna12
#47596 Taka wycieczka jako prezent na rocznicę to dobre rozwiązanie, ale warto też pamiętać aby dodatkowo się ubezpieczyć. Tutaj https://www.mfind.pl/ macie porównywarkę ubezpieczeń w której wykupicie dla siebie tanie ubezpieczenia, mają w bazie wielu ubezpieczycieli więc ofert jest dużo. Po co przepłacać, sami sprawdźcie.
By arekkot87
#52021 Wycieczka to świetny pomysł. Najlepiej taka na łonie natury. Oboje będziecie mogli odpocząć od codzienności. Wycieczka może się odbyć np. do parku narodowego, czy rezerwatu. Jeżeli spodoba się ta opcja wypoczynku polecam wejść na stronę Ekowymiar i znaleźć opcję dla siebie.