Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By sasza
#26308 Myślę, że perfumy to świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Niedługo Wielkanoc więc może warto pomyśleć? :) Zachęcam do wizyty na stronie http://pl.sensedubai.com/, gdzie znajdziecie ogromny wybór arabskich perfum i kadzideł. Myślę, że to dobry pomysł.
By larvek
#47092 Co do tych świątecznych figurek to faktycznie dobry pomysł szkoda, że w tamtym roku o tym nie skorzystałem. Teraz z ciekawości szukałem w internecie sklepów z takimi rzeczami i wydaje mi się, że oferta https://artdecor24.pl/figury/anioly-i-aniolki/ jest całkiem ciekawa. Sporo figurek aniołków, przeróżnych w korzystnych cenach. Które z nich najbardziej Wam się podobają?
By charlie15p
#54693 Zamierzam w tym roku kupić coś na stronie polskiego sklepu https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Swieta mają świetne prezenty rodzinne i dla dzieci, na święta znalazłam spory wybór prezentów grawerowanych i drewnianych. Myślę też że kupię jakieś zabawki dla dzieci , bo nie lubie chodzić po zakupach. Jak zapiszesz się do powiadomień dostaniesz także zniżkę więc się opłaca kupować
By gozdziki
#54965 W moim przekonaniu kosz delikatesowy będzie naprawdę świetnym pomysłem. Pod tym linkiem: https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... cisk/10173 znajdziecie firmę, która ma mnóstwo tego typu upominków na swojej stronie. Warto przejrzeć ich ofertę, bo mają spory wachlarz ofertowy, więc pewnie znajdziecie coś ciekawego dla siebie.