Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By mirek86
#25931 My zawsze zostawiamy psa u znajomych lub rodziny. Kupujemy mu karmę z https://www.maxandmrau.pl/product-pol-708 pakujemy ulubione zabawki i transporter. Psiak zawsze jest zadowolony bo wszyscy dbają o to by się nie nudził i miał dużo ruchu. Staramy się nie wyjeżdżać na dłuzej niż tydzień.

By paniola
#26627 Ja na szczescie nie mam z tym problemu, bo moja mama jest ogromną psiarą i mieszka 200metrów od nas. Zawsze robię tylko duzy zapas karmy https://www.maxandmrau.pl/product-pol-964-Bosch-Dog-Premium-Sucha-Karma-Dla-Psa-20-kg.html i mozemy spokojnie wyjechac na wakacje, bo wiem ze pies ma zapewnioną najlepszą opiekę pod sloncem :)
By wiolasa
#28706 A jak wasze psiaki znoszą podróż? Bo ja ostatnio wyjeżdżałam z moją Sarą w dość daleko podróż i bardzo się bałam tego, jak to zniesie. Szukałam rad na internecie i tak trafiłam na https://www.fiprex.pl/blog/ gdzie znalazłam naprawdę świetny artykuł odnośnie tego jak przygotować psa do podróży samochodem. Na szczęście tym radom udało mi się bezpiecznie i spokojnie dotrzeć z Sarą na miejsce :)
By wiolasa
#28827 Ja również swojego psa zawsze zabieram ze sobą. To w końcu też obowiązek :) A poza tym nie chciałabym zostawiać mojego małego przyjaciela samego... Przygarnęłam go dwa lata temu, jak znalazłam na http://ogloszenia.nowysaczweb.pl/katego ... rzeta/psy/ ogłoszenie, że starsze małżeństwo ma psa do oddania. Zaopiekowałam się nim i staram się stworzyć mu najlepszy dom na świecie :)
By Tomaszkowa
#30214 Są też specjalne hotele dla psiaków, w których można zostawić zwierzę pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o jego dobre samopoczucie podczas nieobecności właścicieli.
Jeśli to wyjazd na cały dzień, można też kupić specjalny kojec: https://www.maritom.pl/kojce.html , w którym zwierzę będzie mogło przebywać cały dzień na świeżym powietrzu na posesji.
To fajne rozwiązanie, niezbyt drogie, jeśli masz ogród, estetycznie i dobrze wykonane. Sami teraz będziemy inwestować w taki, więc powiem coś więcej na temat tego, jak się sprawdził, za jakiś czas.