Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Sabina
#30886 Dla nas to żaden problem! :lol: Zazwyczaj podróżujemy autem, więc wystarczy zakupić jakieś fajne szelki, miskę podróżną, butelkę wody, kocyk i można jechać. U nas spisują się idealnie szelki dla małego psa bo mamy Yorka, ale widziałam też ogromny wybór szelek dla większych psów :D To ważne, żeby pies nie jechał nie przypięty bo w razie kolizji, ostrego hamowania czy nie daj boże wypadku, taki maluch jako pierwszy uderzy w przednią szybę :( :( :(

Ja kupiłam taki piękny model:
Obrazek
By mondrala
#32099 Ja również byłabym za tym aby zabierać psa ze sobą w podróże, jest wiele ciekawych rozwiazań jak np transporterki, czy szelki dla psa wiele z nich znajdziesz tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies-100.html są nawet specjalne nosidła dla psów które przypinasz do kanapy samochodu tak aby pies był w 100% bezpieczny.
By freddy
#32249 Ja zabieram legowisko dla mojego psa, jego ulubioną zabawkę i duży zaps karmy Happy Dog https://www.naszezoo.pl/pl/c/Happy-Dog/157 by po jednym dniu mój pies czuł się już dobrze w nowym miejscu i cieszył się wyjazdem razem z nami. A zabawy na świeżym powietrzu to najlepsze co może być.
By krejzolka
#32322 A ja myślę, że wcale nie trzeba rezygnować z wjazdu ze względu na psa, albo oddawać go do jakiegoś pensjonatu. Jeżeli piesek jest dobrze ułożonym, to przecież można go zabierać ze sobą na wczasy. Teraz s a takie możliwości, jak na przykład psie przedszkole, dzięki któremu można szkolić pieska już od najmłodszego wieku. Jak ktoś się decyduje na psa to ze wszystkimi konsekwencjami. Takie jest moje zdanie.
By aleksandra12
#34972 Zostawcie psa pod opieką znajomych, czy rodziny. Pamiętajcie tylko,aby wraz z psem zostawić wszelkie niezbędne rzeczy - karmę, zabawki itd. Swoją drogą, gdzie zaopatrujecie się w rzeczy dla zwierząt? Słyszałam, ze wiele osób kupuje w sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/ ze względu na niższe ceny, niż stacjonarnie.