Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Amanda
#35436 Pieska zawsze warto zostawić pod opieka rodziny , wtedy ty masz udane wakacje. My z mężem wybieramy się na wakacje za granicę. Zdecydowaliśmy się na ofertę na Wakacje Puerto de la Cruz . Moi znajomi tam byli. Wrócili z tamtąd zadowoleni, wypoczęci. Oglądałam nawet zdjęcia :) jestem pod wrażeniem jest tak pięknie.
By julianna12
#36653 Jeśli jedziesz z psem to pomyśl o tym, żeby odpowiednio go zabezpieczyć na wypadek, gdyby się zgubił. Zagubienie się czworonożnego ulubieńca to zawsze ciężkie przeżycie. Warto chyba zawczasu zadbać o jego bezpieczny powrót z takiej przygody. Znajoma mówiła mi ostatnio o usłudze mySafety Bezpieczny Pupil https://www.mysafety.pl/pupil. Sprowadza się to do zainstalowania na obroży specjalnej zawieszki z numerem alarmowym mySafety. Zawieszka jest trwała, a ewentualny znalazca ma ułatwioną sprawę, nie musi szukać gabinetu weterynarza, żeby odczytać dane z chipa.
By cleganebowl
#40266 Uważam, że pies to odpowiedzialność. Nigdy nie oddałabym psa do jakiegoś hotelu dla zwierząt czy czegoś podobnego. Już wolałabym poprosić rodzinę lub znajomych, żeby zajęli się pupilem. Będąc w temacie zwierząt, ostatnio zmieniałam karmę swojej suczce i wybrałam taką: https://www.zwierzakowo.pl/313-karma-do ... ci-dla-psa z firmy Dolina Noteci. Czy ktoś już testował taką karmę dla swojego psa?