Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Belonmdo
#37373 Poznań jest super miastem do odwiedzenia na weekend ;) Byłem z narzeczoną w zeszłym tygodniu i mimo kiepskiej pogody bawiliśmy się dobrze ;) Tylko pamiętajcie, żeby zawczasu załatwić sobie miejsce do spania. Polecam te noclegi w Poznaniu :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By antekgrad
#38675 Nadszedł ten wielki dzień, że planuje się oświadczyć mojej dziewczynie. Planuje właśnie wyjazd na wspólny weekend no i zależało mi na tym, aby wynająć noclegi w Krynicy Zdrój. Sam nie mogę się na nic zdecydować i potrzebuje pomocy. Ma być przede wszystkim pięknie i komfortowo, cena nie gra roli.
By lamar11
#61845 Wyjeżdżając na wakacje lub wypad weekendowy do innego miasta, musimy wybrać, gdzie chcemy się zatrzymać. Możliwości jest wiele. Może to być wynajem apartamentu, kwatery prywatnej czy nocleg w hostelu. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Takie krótkie wyjazdy to doskonała alternatywa dla wszystkich cierpiących na chroniczny brak czasu. Aktywne życie zawodowe bardzo często stoi na przeszkodzie w realizacji turystycznych pasji. Wraz z mężem wybraliśmy noclegi w Częstochowie https://grono.czest.pl/zakladka/noclegi-czestochowa/3. Nie mamy czasu na wypoczynek. Nie chcemy brać długich urlopów dlatego weekendowy wyjazd to dla nas świetna alternatywa.
By gozdziki
#61909 Ostatnio dobry znajomy polecił mi firmę, która zajmuje się transferem z krakowskiego lotniska: https://mrshuttle.com/pl/transfer/trans ... o-krakowa/ Jeśli nie macie transportu, to warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą, z powodu na szeroki wachlarz ofertowy oraz bardzo korzystne ceny :).