Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Cal22.pl
#35371 Jeśli ma być to forma prezentu, to moim zdaniem pomysł jest znakomity! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni hotel z komfortowym pokojem oraz samo miejsce, lokalizacje. Polecam Zakopane lub generalnie wyjazd w Tatry :)

www.Cal22.pl
By Amanda
#35389 Wszystko zależy od tego co chciałbyś robić w weekend. Wtedy trzeba wybrać odpowiednie miejsce. My często gdzieś wyjeżdzamy spontanicznie i ostatnio wybraliśmy się do Warszawy, spędziliśmy tam trzy dni fajnie było. Bardzo miło wspominam BubblesBar a przede wszystkim Happy Hours gdzie dla mnie zaskoczeniem było że przez dwie godziny za 29 zł można było pić do woli bąbelkowych trunków.
By stejsi
#35971 Ja jak jeżdżę gdzieś na weekend to zazwyczaj z koleżanką jedziemy do jakiegoś miasta na szybkie zwiedzanie i imprezowanie. :D A tez mogę wam jedno doradzić, żeby nie kupować droższych mini wersji kosmetyków, albo zeby nie zabierać dużych butli, to zamówcie sobie z tej strony http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ te mini kosmetyki hotelowe. :D
By monikabert90
#36539 Takie kilkudniowe wyjazdy na weekend są naprawdę fajne i potrafią nieźle zrelaksować :) My często z mężem wyjeżdżamy np do SPA. Szkoda tylko, że nie możemy tam zabrać naszego czworonoga. Ale na szczęście znaleźliśmy na to sposób już dawno temu - zostawiamy go tedy w specjalnym hotelu dla psów http://www.psipensjonat.com.pl/, gdzie ma zapewnione bardzo dobre warunki i fachową opiekę ;)
By mondrala
#36606 Ja Ci polecam wyjazd do ładnego hotelu jakim jest Las Woda, ja chce sie tam udać na sylwestra z mężem ponieważ standard tego hotelu jest bardzo wysoki, Wydaje mi sie że jest to też idealne miejsce na spędzienie ciekawie weekendu. Warto bedzie sie nad tym zastanowić, dużo osób poleca ten hotel, a po nowym roku zapewne sama będę mocno polecać :)
By Kaczorek8
#36759 Witam, zastanawiam się nad wyjazdem na weekend w jakieś ciekawe miejsce. Dawno nie spędzałam weekendu poza swoim miastem i chciałabym przeżyć jakąś przygodę. Co sądzicie o Gdyni? Przyjemne miasto nad samym morzem. W Internecie znalazłam to miejsce https://quadrille.pl/ Byliście kiedyś? Co sądzicie?
By Tereska087
#37046 Według mnie wspólny wyjazd jako prezent to świetna sprawa. My z mężem też chcemy sobie zafundować taki wyjazd na sylwestra ponieważ to pierwszy sylwester jaki spędzimy jako mąż i żona :) Za namową przyjaciół rozważamy wyjazd na Sylwester w Gaciach. Fajne wydarzenie, które organizuje Terma Bania. Jeszcze nie byłam na żadnym balu sylwestrowym ani tym bardziej na imprezie sylwestrowej w górskiej scenerii więc póki co jestem zachwycona tym pomysłem :)