Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By solniczqqa
#29504 Mi też strasznie wypadały włosy :( Dermatolog nic mi nie pomógł, kazał tylko kupić jakiś drogeryjny szampon... Na szczęście trafiłam na https://www.trichos.pl/ gdzie dowiedziałam się o tym, że w moim mieście jest gabinet trychologiczny :) Poszłam tam na wizytę i dzięki niej problem wypadających włosów to już przeszłość :)
By Arkadia
#31251 Mój przyjaciel postanowił umówić się na wizytę do dermatologa, bo najzwyczajniej zaczął łysieć. Właściwie nie wiadomo, jaka tak naprawdę jest przyczyna. Może to jakieś podłoże genetyczne. Warto, żeby najpierw użył takiego środka bez recepty Loxon Max na wypadanie włosów . To bardzo skuteczny środek, sama widziałam efekty. Sprawdźcie, jeśli macie problem z włosami.
By Hela
#31754 Myslę, że pomiędzy wypadającymi włosami, a łysieniem jest bardzo cienka linia. Dlatego tez nie ma co ryzykować, lepiej udać się do specjalisty, który będzie w stanie nam pomóc, zanim nasza głowa będzie łysa jak kolano. Poczytajcie, bo to strona warta uwagi https://www.drturowski.pl/pl/lysienie.html Nigdy nie sądziłam, że tyle rzeczy mam wpływ na stan naszych włosów.
By mondrala
#34980 ja również mam problem z lysieniem, moje włosy się bardzo przerzedzają, nie powiem żebym była z tego powodu zadowolona, ale lekko nie jest. Zastanawiam się nad zabiegiem jakim jest micropigmentacja https://www.microhaar.pl/ Dzieki takiemu zabiegowi mogłabym zatuszować rzadkie włosy, Chyba sie zdecyduje, bo próbowałam juz nie jednego specyfiku i nie udaje mi sie odbudować włosa.
By diament
#36543 Rozne moga byc przyczyny wypadania wlosow. Takze warto sprobowac ocenic, co nia jest. Takie kosmetyki konopne https://konopmed.pl/ moga sie sprawdzic wlasnie takze, gdy mamy problem z wypadaniem wlosow. Takie naturalne i sprawdzone kosmetyki stosuje wiele osob. Mozna sobie bardzo pomoc dzieki takiej kuracji.
By bierendaa
#37006 Bardzo nieprzyjemny temat jak się okazuje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Powinniście czym prędzej zainteresować się odpowiednią terapią. Myślę, że propozycje od http://www.trycho-diagnostyka.pl powinny was zainteresować. Jest to sprawdzony trycholog mający w swojej ofercie sporo zabiegów na tego typu problemy